F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 21 sie 2018, o 00:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czat F1ultra
PostNapisane: 25 lis 2014, o 21:08 
.
Weszłam kilka razy w życiu na ten, reklamowany przed każdym wyścigiem, czat. W tym roku, pierwszy raz podczas GP Singapuru - obserwacje na temat wyścigu przeplatały się z doradztwem życiowo-erotycznym, było całkiem znośnie i nawet zabawnie.

Niestety, miałam nieszczęście zajrzeć tam ponownie, ok. 45 okrążenia w GP Abu Dhabi.

Ludzie - modzi, admini, jak możecie zachęcać i reklamować wchodzenie do takiego rynsztoka? :)12 Co to ma wspólnego ze wspólnym przeżywaniem wyścigu? Kilka osób zrobiło taki syf, że przypominało to kącik nastoletnich masturbantów / doprecyzuję: ohydnych, obsypanych pryszczami onanistów z gimnazjum. Ze dwie dorosłe osoby z tego forum, bynajmniej nie moderator, usiłowały jakoś interweniować, ale mało zdecydowanie, może nie poczuwały się do funkcji porządkowych.

Jestem dorosła, nie bulwersuję się byle czym, ale było mi głupio przed nowymi, fajnymi osobami z naszego forum, które tam zobaczyłam i także, jako kobiecie, zwyczajnie przykro 8) Jakby wszedł tam ktoś w miarę kulturalny "z ulicy", jakiś niewinny dzieciak, czy młoda panna (nie mówię o blacharach), to w takim kształcie jest to żenujące i może stanowić antyreklamę dla tego portalu i forum, które jak mi się zawsze wydawało, górują nad onetem i poziomem komentarzy pod gołą dupą Kim cośtam.

Zróbcie coś z tym. W takim kształcie tej rozrywki zdecydowanie nikomu nie polecam, chyba, że jw. (tym wytłuszczonym), albo jak ktoś gustuje w gangbang :)18

Ostatnio edytowano 27 lis 2014, o 11:42 przez Manu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Czat F1ultra
PostNapisane: 25 lis 2014, o 21:19 
.
Nigdy nie byłem na tym czacie, więc skoro się nie znam - to się wypowiem :D
Może to konkurencja się podszywa pod ''naszych'' ludzi i chce zrobić antyreklamę :)21

PostNapisane: 25 lis 2014, o 21:42 
moderator
Moderator tu nie musi być moderatorem tam... niestety... to czat... a ja oglądam wyścig i czasem jeszcze na bieżaco sprawdzam pogodę... nie mogę jeszcze jednocześnie ograniać tamtego szybko pojawiającego sie bałaganu.. też ubolewam, że pojawiaja sie tam wątki pozawyścigowe....a mogło by być swietnie.... założylismy ten czat, by taki bałagan i posty "radosci" nie smieciły na forum... mozę w przyszłym sezonie ktoś pomoże ogarniać tam porządek?

PostNapisane: 25 lis 2014, o 22:07 
.
Droga Manu.
Uczestniczyłem kilkukrotnie w czacie i owszem masz trochę racji. Tego co się tam mówiło nie da rady powtórzyć na tym forum bo cenzura i mody to wytną.
Ale......
Forum Ultry jest dla ludzi dorosłych, głownie są tu mężczyźni,a kobiet z tego co się orientuje to można policzyć na palcach ręki drwala. Bez urazy.
Mężczyźni to za to duże dzieci, które czasem ponosi. Zwłaszcza podczas wspólnego kibicowania. Nie wiem jakich masz znajomych, ale w realu wygląda to dziesięć razy gorzej. Nie mówię teraz o bandzie troglodytów, tylko o zwykłej jakiejś tam ekipę, co np ogląda mecz czy jakieś wyścigi. Miedzy innymi dlatego nie lubimy brać kobiet na wspólne kibicowanie, bo przy was ani krzyknąć ani parę pań słownych posłać. Podczas takiego spotkania rzuca się miechem aż miło a czat nawet nie stał blisko takiego zachowania.
Wiesz, takie kibicowanie przez net, ma też jedną wadę. Gdyby koncentrować się tylko na tym co się dzieje na torze............. to taki czat nie będzie nikomu za bardzo potrzebny. Bo co można pisać:
1) Kurde ale go wywiozł, no jak on jeździ, ale odwalił jaki poślizg.
2) Vettel pit, Kimi pit, Alo pit itp no jeszcze może być no spoko pit, nie ale długi pit.
3)Bravo Kimi, GO KIMI GO itp.
Następna sprawa. Każdy wyścig ma miejsca emocjonujące i takie gdzie wieje nudą. Na pewno zauważyłaś jako bystra obserwatorka że kiedy coś się dzieje, to nikt nie gada o niebieskich migdałach. Kiedy zaś nadchodzi chwila wyciszenia to pojawiają się bardzo ciekawe refleksje :)88 Tego się Manu nie da kontrolować, można co najwyżej sprawić że ci co to mówią się zamkną.
Owszem powiesz, no dobra wywali się tych baranów, to przyjdą inni lepsi- spokojniejsi. Tylko że nie byłbym taki pewien.
Jakiś czas temu WW wyskoczył z buzią że każdy post wiąże się z Vettelem itp. każdy wie o co chodziło. Miał świętą rację, forum to nie miejsce na ciągłe dosrywanie tylko jednemu kierowcy, który nawet zbytnio swoją jazdą czy zachowaniem nie wybiją się ponad norme. Tak samo ciągłe narzekanie na dźwięk V6 czy wolniejsze bolidy. Racja na forum kontrola jest potrzebna żeby to jak WW powiedział, każdy pomyślał zanim coś napisze.
Tylko że na czacie tak być nie może. Tam się uderza szybko, jednemu idzie to lepiej, innemu gorzej to raz. Nikt tam nikogo nie wyzywał, nikt nie obrażał.
Dlaczego sama nie napisałaś nic, nawet chyba pod swoim nickiem tam nie byłaś. Gwarantuje że nikt by Ciebie tam nie obraził albo np nie śmiał się z tego jak kibicujesz Vettelowi. Chociaż dam sobie w talarki pociąć, że jakby wykręcił spina, to byś usłyszała -Patrz Manu oto twój mistrz.
Swoją obecnością na pewno byś trochę podniosła poziom. Mówię o rzucaniu mięchem i sprawach około seksualnych. Nie musisz próbować z tym walczyć, możesz w tym uczestniczyć.:D
Jeszcze jedno . Kiedy zaczęła parę lat temu wkurzać mnie telewizja, nie pisałem petycji. Nie wziąłem transparentu i nie przykułem się do słupa. Po prostu pozbyłem się telewizora. Bo nie walczy się z wiatrakami.
P.S. Nie czepiaj się Sanseia, on parokrotnie interweniował. Tylko że to też facet. :)

PostNapisane: 25 lis 2014, o 22:37 
moderator
Jak to nie o bandzie troglodytów? Przecież to jest o bandzie troglodytów. Nie byłem nigdy na czacie, nie przepadam za tzw. wspólnym kibicowaniem, bo to sprowadza się do powtarzania suchych dowcipów o dupie i pochodnych.
Jeśli dobrze rozumiem, niektórzy próbowali coś z tym robić, inni sobie poszli, a zostali pryszczaci i zrobili chlew. Czyli jak zwykle i nie ma czego bronić, że chłopaki, że poniosło ich.
cenzura.a. !!!
(tu miało być emocjonalnie, stosownie do okoliczności, ale z maszyną nie wygram)
Jak któryś nie umie się jakoś zachować, to wypad i bawić się w towarzystwie o podobnym poziomie. Nie, że inni mają w tym uczestniczyć i łagodzić obyczaje, albo spadać (bo tak odbieram parabolę o pozbywaniu się telewizora). Jak się na chwilę straci czujność na forum, zaraz pojawia się paru prymitywów i trzeba po nich sprzątać, więc na forum stosuję ostatnio profilaktykę i co? Dało się? Dało, chociaż niektórym to się nie podoba i nawet próbowali to wyartykułować. Niech artykułują, byle daleko. Na czacie powinna obowiązywać ta sama zasada, czyli chamstwo do swojej remizy. Nie obowiązuje, to znaczy, że gdzieś jest błąd. Nie, że tak ma być i trzeba się z tym pogodzić, bo inaczej się nie da. Zawsze się da, choćby trzeba było dać jednemu czy drugiemu z liścia. Nie lubię, ale jak trzeba, to dam i w życiu działa, na czacie też będzie. Problem jest taki, że na pewno nie będę w takim gnoju grzebał.
Nie bierzcie zaraz tego do siebie wszyscy, przecież czytam i jest napisane - kilka osób zrobiło syf, nie wszyscy. Pytam, gdzie byli wszyscy? Uszy po sobie, bo jakieś gnoje rozrabiają, też jak w życiu. Mężczyźni, cenzura jak trzeba się po chamsku bawić, to sami mężczyźni, a jak trzeba kogoś przywołać do porządku, to banda cweli.
Tak, wywalać, oto co zalecam. Na forum działa, w życiu działa, czat nie powinien być wyjątkiem. Albo zlikwidować czat, jak ktoś nie może wytrzymać półtorej godziny bez robienia chlewu, to może niech w domu spróbuje sprzedawać takie teksty, a potem, jak już wyjdzie ze szpitala, podzieli się wrażeniami na forum.

Gdyby ktoś chciał tu dopisywać się dowcipnie, to odradzam.

PostNapisane: 25 lis 2014, o 23:15 
moderator
Przeczytałem tylko pierwszy post stwierdzam, że jeżeli to ma być firmowane F1Ultra, to mam jedną jedyną radę.

Pewnikiem można ustalać administrację czatu. Myślę, że nie musi to być moderator, tylko ktoś aktywny na czacie. Ustalić i sformułować na piśmie granice i banować niepokornych.

Косово је Србија.

You don’t need any gratification from any peers. If you bust they ass, you gain that respect from them.
The Big Ticket

PostNapisane: 25 lis 2014, o 23:16 
.
Dodam tylko że nie chodziło mi o coś takiego: Manu jest co jest a jak się nie podoba to nie patrz. Po prostu można tych troglodytów ulepszyć pokazując lepszy przykład, nie trzeba ich od razu wykopywać za drzwi. Bo to często te same osoby co tutaj, na forum, piszą normalnie. Wydaje mi się że Manu nie chciała raczej robić rozróby co sprowokować do dyskusji o tym jaki powinien być czat w przyszłości.
Wodzu te teksty o "cwelach" chyba nie były potrzebne.

PostNapisane: 25 lis 2014, o 23:22 
.
pierwszy raz na czat wszedlem na GP Singapuru w tym roku. Manu masz racje. w szoku bylem czytajac niektorych wypowiedzi.
Pierwsze co do glowy przychodzi to: 'Kurde znam te osoby z forum, wypowiedzi maja fajne i w zyciu bym nie pomyslal ze takie dno bedzie.'

te pare osob trzeba zbanowac od razu z czatu tego dnia i tyle. Deck ma dobry pomysl. Powinno byc kilku moderow bo przeciez kazdy chce obejrzec wyscig a nie bawic sie...

PostNapisane: 25 lis 2014, o 23:33 
moderator
Może i nie cwele, bo są wśród nich porządni ludzie. Przepraszam.
Chodzi mi o takich maczo, co są pierwsi do chlania i dowcipów lodziarskich, a jak trzeba zrobić porządek, to ich nie ma.

PostNapisane: 26 lis 2014, o 07:18 
.
marcint1981 napisał(a):
Dlaczego sama nie napisałaś nic, nawet chyba pod swoim nickiem tam nie byłaś. Gwarantuje że nikt by Ciebie tam nie obraził albo np nie śmiał się z tego jak kibicujesz Vettelowi

Kiedyś zalogowałam się tam jako Ana1, jeden z dyskutantów od razu przechrzcił to na Anal, odechciało mi się rozmawiać. Zdaję sobie sprawę, że jako Manu może byłoby łatwiej, ale nie chodzi o chronienie stałych, często zaprawionych w bojach, uczestników tego forum. Taki czat to miejsce, gdzie może wejść każdy, nigdy nie wiesz kto jest anonimowym obserwatorem (bardzo nie chciałabym np., żeby moja małoletnia chrześniaczka weszła przypadkiem na ten czat w jego wulgarnej fazie i zobaczyła w jakich kręgach obraca się ciocia :o). Miejcie takie rzeczy na uwadze i okażcie elementarny szacunek dla tego portalu, albo zróbcie sobie zamknięty klub dla panów :)12

Ostatnio edytowano 27 lis 2014, o 11:43 przez Manu, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 26 lis 2014, o 09:50 
moderator
Manu napisał(a):
Kiedyś zalogowałam się tam jako Ana1, jeden z dyskutantów od razu przechrzcił to na Anal, odechciało mi się rozmawiać.

No, tutaj to się ładnie podłożyłaś ;)

A tak na poważnie. Mi się nie podoba opcja z "moderatorami", przecież każdy chce do jasnej cholery najpierw oglądnąć wyścig, a komentowanie to na drugim miejscu. Jeśli ktoś wchodzi na czata tylko po to żeby fandzolić jak jakiś misczuniu to niech wybierze inny kanał.
W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie odcięcie się Ultry od czata.
Można zrobić osobny wątek o czacie, wpisać info, że administracja F1Ultra nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi uczestników. Wątpię aby komukolwiek z moderatorów chciało się akurat podczas GP śledzić co się dzieje na czacie i usuwać te wszystkie bzdury w takim czasie, aby inni nie czuli się pokrzywdzeni.

PostNapisane: 26 lis 2014, o 10:14 
.
Jest mi przykro Manu że Ciebie to spotkało. Mówię zupełnie serio. Takie docinki nick-owe to poziom Onetu, jak nie gorzej. Musiało to być chyba dawno, zanim się zjawiłem, bo bym zareagował. Tak samo jak zareagowałem przy GP Abu na docinki wobec jednego usera który nie ma dziewczyny. No dobra ja też nie mam ale nie chodziło akurat o mnie. Takie personalne wycieczki musza być ukrócone i Wódz ma pełną rację.
Tylko że ja sobie nie przypominam innych takich zagrań, a mogę odpowiadać za jakieś 2 miesiące. Mogłem czegoś nie zauważyć ale to mało prawdopodobne.
Oczywiście jednak nie jestem taki święty. Teksty jakie pojawiały się bywały głupkowate i no niech będzie poza granicą dobrego smaku. Coś w stylu jaka noc czeka Claire Williams po zdobyciu 2-3 miejsca przez chłopaków z teamu i np co się stanie z Nicole. Tylko że takie coś to było z 5-10% rozmowy nie na temat.
Wodzu jeszcze jedno, mówisz że w życiu działa danie z liścia. Tylko że dajemy z liścia osobie która drze ryja pod naszym oknem , albo np widzimy jak ktoś kopie bezpańskiego psa. Nie robimy tego jednak kiedy ktoś na wspólnej imprezie pierdnie.
Także Wodzu taki wieprz na czacie on się trochę rożni od wieprza na forum. Tutaj to z reguły palant. Tam często zupełnie normalna osoba. Wodzu proszę nie unoś się ale czat a forum działa trochę inaczej, to raczej przypomina spotkanie w normalnym życiu na imprezie. Na każdym spotkaniu ludzie dzielą się na chamów, normalnych. mądrych i głupich, oczytanych lub nie. Rozmawiają jednak wygadani a reszta siedzi i się przysłuchuje. Czasem coś doda. Moja osoba i inni koledzy wieprze nie weszliśmy z kopytami , my tylko zaczęliśmy tam gdzie nic się nie działo. Wystarczy że będzie więcej normalnej dyskusji a głupie teksty się skończą.
Dobra ktoś powie , no ale jak te barany tak gadają to co się dziwić że nikt nie chce się mieszać. Tylko że znowu nie tak. Wodzu i Deck nie byliście na chacie, dlatego wam mówię. Te same osoby, w tym ja, którym zdarzy się rzucić tekst poniżej pleców, przez większość czasu zachowują się zupełnie normalnie.
Jeżeli Sansei który był na czacie, zwróciłby mi teraz tu na forum uwagę że zachowywałem się źle, to spuszczę głowę i wysłucham w milczeniu.
Na koniec jedno pytanie i jedna obietnica.
Obiecuje poprawę w kwesti rzucania tekstów około-łóżkowych, to raz. Poza tym Manu jeszcze raz jest mi naprawdę przykro. Nie mogę mówić za innych ale naprawdę gorąco Cię przepraszam
No i jeszcze pytam się dlaczego tylko ja bronię (może i nieudolnie) a innym się nie chce.

PostNapisane: 26 lis 2014, o 11:38 
.
To ja tez coss dodam bo dyskusja wrze. Nie uwazam zeby czat byl jakis bardzo wulgarny, czy prostacki. Siedze na czacie od kilku sezonow prawie co wyscig i powiem szczerze ze nigdy nie widzialem zeby na czacie wystepowalo chamstwo. Dobra wulgaryzmy owszem sam ich uzywam, czasem poleca jakies glupie teksty ale do innych uzytkownikow zawsze byl szacunek.

Mozliwe ze w tym gp bylo troche wiece glupich tekstow o Nicole typu tu cytuje : "Nicole szczesliwa bedzie robic czekoladowe lody" albo "juz cwiczy usta", przy ujeciu jak przegryza wargi. Jasne humor prostacki, troche glupi ale przy tym to sie nawet usmiechnalem :-) .
Czesto na czacie takze mowimy czy ktoras z pokazywqnych kobiet jest ladna, czy moze sztuczna. Zawsze tak bylo nawet jak wchodzilem na czat poczytac tylko. No bo co w tej chwili robic jak realizator z uporem maniaka forsuje przed kamere jakas cizie.
No i czesto sa uzywane wulgaryzmy w strone kierowcow ktorzy nie pomysleli w danym momencie. Wiecej grzechow nie pamietam. Za wszystkie nie zaluje bo bawilem sie dobrze.

Ogolem czat dla mnie jest milym dodatkiem do wyscigu i nie zauwazylem tam nigdy gimnazjum. Ostatnio chwalii sie wiekiem to srednia kolo 30 wyszla.

Pomysl z moderowaniem faktycznie do bani bo moderator ma w tym momencie po wyscigu. Chyba zeby zapisywac historie czatu i pozniej ktos to by czytal. Tylko jakis regulamin zrobcie bo ja moge nie rozmawiac o "dupach", czy problemach milosnych. Tylko to dodaje temu czatu takiego klimattu wypadu no piwko ze znajomymi. Jest luzna atmosfera to i rozmawia sie o roznych rzeczach. Jednak rozumiem, ze jesli chcecie czat firmowac nazwa Ultra to niekoniecznie wam to pasuje.

A tak przy okazji przypomnijcie sobie rok 2008. Na czacie fala wyzwisk w strone Lewisa po zgarnieciu tytulu. Wtedy bylo duzo gorzej wiec chyba idziemy w dobra strone.

A Maanu z analem to az sie sama prosisz. Ana1 na niektorych fontach wyglada niemal identycznie jak anal. Zreszta pamietam ta sytuacje. Myslelismy ze jakas gimbaza wpadla z takim nickiem :-) .

PostNapisane: 26 lis 2014, o 11:43 
.
Dżizas...

Manu: przyjmij do wiadomości: faceci są czasem obleśni, niemili, opowiadają bzdury itp. F1 to męski sport i tyle w temacie. A jak się czujesz dotknięta to przykro mi: takie są skutki wchodzenia w męskie dziedziny. Nikt Cię personalnie nie molestował. Nawet nie zauważyłem, że byłaś na chacie.

I nie mam zamiaru za nic, ani w niczyim imieniu przepraszać.

Wszyscy przepraszający: jaja wam obcięło czy jak????? Za co macie przepraszać?????

Rezultatem "ugrzeczniania" na siłę są metroseksualne cenzura, a nie mężczyźni. Za dużo takich już po ulicach chodzi.

PostNapisane: 26 lis 2014, o 12:06 
.
Przepraszam bo mi tak po prostu głupio. Chciała Manu wejść, coś napisać a poczuła się dotknięta. Bo co innego chamski żart w strone Nicole a co innego personalnie komuś dowalić.
Co do metroseksualności to mając prawie 2 metry wzrostu, łysą pałe (kiedyś obcinałem a teraz mocno łysieje) i popsute zęby to bliżej mi do takiego typowego troglodyty, przynajmniej z wyglądu.
Co do przepraszania to kiedy jest mi głupio i przykro to tak robię. Zauważ Sneer że mimo obiecuje poprawę to nie przepraszam za swoje zachowanie na forum, przykro mi z powodu tego Ana1-la , chociaż mnie wtedy (chyba) nie było.

PostNapisane: 26 lis 2014, o 12:11 
.
Ale jaką poprawę, zastanów się....
Jesteś facetem: pierdzisz, przeklinasz,chlejesz, śmieszą Cię "seksistowskie" żarty, tak?
To co, obiecujesz, że będziesz inny niż jesteś?

Żeby nie było, pewnie, że przejaskrawiłem. Ale poprawności mówię zawsze i stanowczo: nie.

PostNapisane: 26 lis 2014, o 12:22 
.
Wiesz to tak jak ze świńskimi dowcipami. Opowiadam je kiedy widzę że to ludzi śmieszy. Jeżeli czat zamieni się w dom wisielca to nie będę tam rozmawiał na temat sznurka :).

PostNapisane: 26 lis 2014, o 12:27 
moderator
Ilumir i sneer właśnie zrobili coming out, czy jak to się nazywa. Powiedzieli, że tak, są obleśnymi januszami i tego nie zmienią.
To jest wolny kraj, co poradzę.
Wyobraźcie sobie, wy dwaj, że są też inni - nie chleją, tylko czasem piją, nie pierdzą przy ludziach, przeklinają tylko kiedy sytuacja tego wymaga. Seksistowskie żarty ich śmieszą średnio. Nie wszyscy są pedałami, wyobraźcie sobie. Teraz ja przejaskrawiam, ale mam taką koncepcję, że najbardziej i ostentacyjnie chamscy to kryptopedały. Może się mylę, zresztą niech sobie będą, byle nie tu.
Teksty o "męskich dziedzinach" to sobie wsadźcie z powrotem, dobra? Wzorce mężczyzny, cenzura. Powtarzam: można być jednocześnie mężczyzną i nie być prymitywnym januszem z czerwonym pyskiem. Dotarło?

PostNapisane: 26 lis 2014, o 12:31 
.
To wolny kraj Wodzu, masz rację. I dlatego napiszę, że jesteś idiotą. Czemu nieraz zresztą dałeś już wyraz.
Tak w skrócie, bo nie chce mi się pisać oczywistości, prostować bzdur które napisałeś ani wdawać się w kretyńskie dyskusje, prostować ewidentne błędy logiczne, itp.

marcint1981 napisał(a):
Wiesz to tak jak ze świńskimi dowcipami. Opowiadam je kiedy widzę że to ludzi śmieszy. Jeżeli czat zamieni się w dom wisielca to nie będę tam rozmawiał na temat sznurka :).

Aha.... ok, czyli jest tak: generalnie jest śmiesznie, ale jak przyjdzie baba i opieprzy to od razu ruki pa szwam :lol:

PostNapisane: 26 lis 2014, o 12:40 
.
Widze wodzu sobie wszystko podciagnąłeś pod swoją teorię. Spoko mogę być Januszem, wisi mnie to.

Wkurza mnie jedno, bo przez kilka lat czat funkcjonował i miał się dobrze. Nikt się tym nie przejmował, nikt nie narzekał. Nagle odkrylismy chamstwo i gminazjum na czacie. No ok robcie z tym co chcecie, ale ja tam chamstwa nie widziałem nigdy.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1