F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 16 paź 2018, o 07:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sezon 2010
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 22:02 
.
czlowiek sie nameczyl poto aby mu usunac wynik,niemoja wina ze tak salbo przygotowujesz trase jezeli sie niewyrabiasz to juz nic niekombinuj bo tylko krzywde robisz co niektorym osobom,pozdrawiam

PostNapisane: 19 wrz 2010, o 11:17 
.
Mlody i co ty teraz powiesz?Tofik w poprzedniej trasie mial pretensje ze zly wynik mialem bo to niemozliwe abym taki wynik zrobil!!!potem tofik sfoja ciezka waga porawil wynik i co ?nieda sie zrobic lepszego wyniku zmoja waga????Faworyzujesz tofika co ci powie to ty robisz na zawolanie!!!!!!!wsac sobie ta durnowata gre w d....e burdel tu masz!!!!!!!!!!ja juz niegram wta gre bo bedziesz wszystkim utrudnial aby tofik mial przywileje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam pozostalych graczy i zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PostNapisane: 19 wrz 2010, o 11:40 
administrator
Pretensje nie wynikały z tego ze zrobiłes za dobry wynik ze swoją karą wagową tylko że zrobiłes ten wynik bez kary wagowej jaką powinienes miec. Wiec aby nie faworyzowac nikogo trzeba było ten wynik ununąc. Jezeli każda inna osoba by miała wynik z nieprawidłową karą wagową to bym go usunął.

PostNapisane: 19 wrz 2010, o 14:04 
.
zrobilem ten wynik ze swoja kara wagowa a ze masz blad serwera to niemoja wina wjednym dniu zrobilem 3 rekordy czyli 3 razy poprawilem wynik wdanej godzinie i 2 razy zapisalem wynik co wyswietlalo mi kare wagowa a potem za 3 razem co zrobilem najlepszy wynik dalem zapisz i po sprawdzeniu wyniku zauwarzylem ze pisze kara wagowa 0 wiec to wina ze strony twojej potem zas mialem taka sama wage jak shogun12 potem zwrucilem ci uwage ze musisz mi poprawic wage bo mialem wiecej wiec masz balagan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PostNapisane: 12 lis 2010, o 12:29 
.
Właśnie uświadomiłem sobie, ze mam 3 miejsce w generalce na lap 30 :D

Obrazek

http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,43631.html

PostNapisane: 14 lis 2010, o 21:27 
.
Gratuluję, choć nie ma się co dziwić, bo tylko 3-4 osoby jeżdżą w 30 lap :p Ja tylko 4 razy na początku pojechałem i mam 9 miejsce :D

PostNapisane: 15 lis 2010, o 21:56 
.
Dzięki za rywalizację w sezonie 2010
Niestety w tym roku z wyścigiem na wyścig było coraz mniej zawodników na starcie.
Starsi zawodnicy odeszli ponieważ gra się od wielu lat niewiele zmieniła, nowych też nie ma chociażby dlatego że nowy Flash Player jest kompletnie niekompatybilny z grą. Z pewnością nikomu, kto chce spróbować gry nie będzie się chciało przeinstalowywać Flash'a.
Jeśli nic się nie zmieni w dobrym kierunku nie planuje startów w sezonie 2011.

PostNapisane: 15 lis 2010, o 22:39 
.
Również dzięki za rywalizację.
Coraz mniej zawodników na starcie zupełnie mnie nie dziwi ze względu na brak zmian, nowego Flasha, a i całkowite zdominowanie wszystkich trzech rodzajów przez jednego zawodnika też nie dodaje atrakcji (nie wiem jak Ty to robisz :) ). Moim zdaniem nie powinno być możliwości wykonywania tysięcy okrążeń w lidze HotLap, tylko na przykład 100-150 i koniec. Kto złoży dobre okrążenie - wygrywa, a tak, to ktoś (jak ma czas) siedzi do "bólu" aż w końcu mu wyjdzie. Ja ten rodzaj traktuje jak Qual, a w realu nie ma jazdy przez ileś godzin, tylko przez ograniczony czas.
Póki co nie wiem jak będzie w 2011, ale pewnie chętnie zagram, może uda mi się wygrać więcej niż jeden raz w sezonie :)

PostNapisane: 16 lis 2010, o 10:15 
.
Ja również dziękuję..

Gratuluję wszystkim uczestnikom. W przyszłym roku już nie zamierzam startować. 4 lata wystarczy..

Pozdrawiam

PostNapisane: 16 lis 2010, o 12:54 
.
Gratulacje dla Tofika... znowu :)

Szkoda, że nie udało mi się wygrać na żadnym torze tak jak w poprzednim 2 razy w 5 lapie, ale ogólnie był dla mnie całkiem udany, choć wielu lepszych odeszło.

Niestety jeżeli przyszły sezon będzie wyglądał dokładnie jak ten i tak jak poprzednie, to też się chyba pożegnam. Świat idzie na przód, a Ultra Sprint stoi w miejscu....

Pozdrawiam,
Wojtek.

PostNapisane: 17 lis 2010, o 16:24 
.
Ja również chyba zrezygnuje. Znalazłem sobie inną ligę, w której jest wielka konkurencja, a wyscigi sa co tydzien. <zainteresowani pisac w pw>, czasami bede wpadal

Obrazek

http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,43631.html

PostNapisane: 18 lis 2010, o 18:37 
.
A ja sobie chętnie pogram w nowym sezonie, choć zmiany będą mile widziane

PostNapisane: 18 lis 2010, o 20:48 
.
dziękuje wszystkim za rywalizacje! w przyszłym roku będę najszybszy tylko kanał F zamontuje hehehe.Czas zmienic aby ktos pokonał tofika i mam zamiar to zrobić bo w tym sezonie pare wyścigów nie miałem czasu jechać.w przyszłym sezonie będzie więcej emocji bo jest już pare osób co potrafią szybko jezdzic,a moga byc to kierowcy jak Tofik,Shogun12,Lipton38,mariusz46,vit!!! Pozdrawiam i dozobaczenia w przyszłym sezonie!!!!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1