F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 14 gru 2018, o 19:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:59 
.
dzięki za odpowiedź robciu

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 21:16 
.
Rola fanklubow bedzie bardzo wielka tylko moze jeszcze nie wszyscy to widza. Warunkiem napewno bedzie zapisanie sie tylko do jednego lub dwoch niewykluczajacych sie fanklubow, reszta przyjdzie niedlugo sama :P

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 21:30 
.
Kurde Ropciu piszesz że ma być ostro na forum, a nie powiem kto zmieniał moje posty ;) ;) pod względem treści i formy......

Lecz wracając do tematu czyli "Analiza poczyniań fanklubów.."

EDDIE ma troche racji, powstanie fan klubów JPM i MSC i KIMIego na dodatek spowoduje nazwijmy to :"BLUZGANIE za PLECAMI"
Jak powiedzmy będzie gdzieś na OTWARTYM forum jakiś punkt zapalny, już ostrzejsza rozmowa na temat JPM vs. MSC vs. KIMI na FORUM o danym kierowcy pojawią się "brzydkie" komentarze na temat tych DRUGICH..........a wtedy Ci DRUDZY nie mogą się "bronić" i takie to będzie SMAROWANIE się BRUDAMI.

Może to CZARNY scenariusz tego co MOŻE być w SEZONIE zasadniczym F1, no ale możliwy scenariusz.

Druga rzecz to, Fankluby te mogą utworzyć swego rodzaju GETTO.........

A forum Otwarte "Wolną strefe" z której ludzie mogą odejść do tych że GETT, tylko dlatego że.....tam są swoi.

To znowu CZARNY scenariusz.....

Wszystko jak zwykle można sprowadzić do podstawowych problemów...........DZIELENIA tego co jest ZŁĄCZONE, czyli fanów F1.

Ogień o którym mówisz Robert potrzebuje TLENU żeby się PALIĆ, ROZPRZESTRZENIAĆ, ten TLEN to FANI F1, a bez nich ten OGIEŃ zagaśnie.........bo fani zostaną "rozdysponowani" do odpowienich szufladek z napisem "Fanklub MSC", "fanklub JPM" itp itd.............

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 21:35 
.
Nie przesadzajmy... fankluby to nie jest zło konieczne :o Nie rozumiem waszych obaw... F1 to F1, jesteśmy fanami jednego sportu oraz różnych kierowców i jeśli trochę sobie poplotkujemy o naszym idolu to chyba nic złego...

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 21:52 
administrator
Cytuj:
EDDIE ma troche racji, powstanie fan klubów JPM i MSC i KIMIego na dodatek spowoduje nazwijmy to :"BLUZGANIE za PLECAMI"

po to sa moderatorzy i ja zeby tego nie bylo.......... wole zeby sie tam ludzie wyszumieli niz na foum otwartym bluzgali. Pozatym beda dni otwarte i jakby co wyjdze szydło z worka.

Cytuj:
Jak powiedzmy będzie gdzieś na OTWARTYM forum jakiś punkt zapalny, już ostrzejsza rozmowa na temat JPM vs. MSC vs. KIMI na FORUM o danym kierowcy pojawią się "brzydkie" komentarze na temat tych DRUGICH..........a wtedy Ci DRUDZY nie mogą się "bronić" i takie to będzie SMAROWANIE się BRUDAMI.

to samo sie dzije na gg i nikt nie nazeka

Cytuj:
Druga rzecz to, Fankluby te mogą utworzyć swego rodzaju GETTO

jest taki maly klawisz... wystap z grupy... hmmm czyli otwarte getto... sprzecznosc definicji.

Jak mowilem czlonkostwo w fanklubach nie jest obowiazkowe.... wiec jek nie chcesz sie bawic to mozesz sie wypisac.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 23:26 
.
Ropciu napisał(a):
Cytuj:

po to sa moderatorzy i ja zeby tego nie bylo.......... wole zeby sie tam ludzie wyszumieli niz na foum otwartym bluzgali. Pozatym beda dni otwarte i jakby co wyjdze szydło z worka.

To znaczy lepiej bluzgać za plecami, niz w twarz??? Nie rozumiem tego i oceniam to bardzo nisko :)3

Ropciu napisał(a):
Cytuj:

to samo sie dzije na gg i nikt nie nazeka

gg istnieje od dawna i po to jest. Pisałem o tym, że tą funkcję (porozumiewania się z wybranymi osobami) gg spełnia w 100%
Na temat funkcji fanklubów nadal niewiele wiem :(
Ropciu napisał(a):
Cytuj:
Druga rzecz to, Fankluby te mogą utworzyć swego rodzaju GETTO

jest taki maly klawisz... wystap z grupy... hmmm czyli otwarte getto... sprzecznosc definicji.

Jak mowilem czlonkostwo w fanklubach nie jest obowiazkowe.... wiec jek nie chcesz sie bawic to mozesz sie wypisac.

Z tym wstępowaniem i występowaniem, to może być różnie. Ktoś może wstapić tylko po to, żeby "przejrzeć" forum fanklubu. To coś w rodzaju szpiegostwa fanklubowego. A wogole po co fankluby i wybrana dostepność skoro będą "drzwi otwarte" :)5
Jedno przeczy drugiemu.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 23:29 
.
Qrde Adaś, w tym temacie rozumiesz mnie jak nikt :)6 :o :)

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 23:55 
.
Hm no rzeczywiście EDDIE, ale PODKREŚLAM ja OSTRZEGAM że takie coś TEORETYCZNIE może być.............

Aha i jeszcze jedno -> NIE <- JESTEM PRZECIWNY zgrupowaniom fanów............... :wink: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 01:21 
.
Ja byłem juz na dwóch takich "zgrupowaniach": w Wiśle i Kozienicach :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 07:42 
.
Ja bym mial bardziej radykalna propozycje aby byly tylko fankluby samych stajni. Jesli ktos kibicuje kierowcy to i napewno zarazem stajni w ktorej jezdzi wiec niepotrzebne rozbicie :P

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 08:48 
.
no nie wiem, ja "for egzample" kibicuje JPM, ale Willkowi NIE.....:P
szanuje Patrika i Franka ale stajni jako takiej NIE kibicuje, wspieram duchowo MINARDI..............od dawien dawna, też Stewarta od narodzin po śmierć :cry: :cry: :cry: :evil: :cry:

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 09:25 
.
Muszę zabrać głos ponieważ jak rzadko zgadzam się z EDDIE (no może nie w pełni).
Tworzenie fan-klubów jest dla mnie tworzeniem podziałów na lepszych (członków) i gorszych.
Jest ograniczaniem dostepu do informacji.
I między innymi dlatego (informacje) zapiszę się tylko do fan-klubu Kubicy. I będę obserwował jego działanie (może w wyniku tego zmienięzdanie o fan-klubach).

No a skoro jestem już na nie do dorzucę jeszcze (choć to nie na temat), że nie podoba mi się nowy design forum (może to kwestia przyzwyczajenia).

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 10:14 
.
wiecie nie ma o co rozpaczac......
jak sie fancluby nie sprawdza... to nasz kochany admin zrobi "delete" i powrócimy do stanu poprzedniego

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 10:47 
.
Póki co fanklub JPM sprawdza się w 100% :D

Rafaello jakoś nie rozumiem jak poprzez fankluby forum może podzielić się na lepszych i gorszych...

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 10:57 
.
a nie czyjesz się lepszy... dlatego, że należysz do tego fanclubu .. hehe :D

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 11:38 
administrator
EDDIE napisał(a):
To znaczy lepiej bluzgać za plecami, niz w twarz??? Nie rozumiem tego i oceniam to bardzo nisko :)3

Na temat funkcji fanklubów nadal niewiele wiem :(

Z tym wstępowaniem i występowaniem, to może być różnie. Ktoś może wstapić tylko po to, żeby "przejrzeć" forum fanklubu. To coś w rodzaju szpiegostwa fanklubowego. A wogole po co fankluby i wybrana dostepność skoro będą "drzwi otwarte" :)5
Jedno przeczy drugiemu.

Eddie, po pierwsze sprawdź sobie definicję fanklubu w słowniku, to będziesz wiedział po co są fankluby. Do jakiego stopnia każdy z fanklubów rozwinie swoją działalność, to już ich wewnętrzna sprawa i zależy to tylko od pomysłowości. Po za tym jeżeli boisz sie że ktoś Cię obgada za plecami (jak i User wyrzucony z forum) to widocznie macie ku temu powody. Ja nie mam takich obaw. To że Adkar myśli tylko o bluzganiu to już jego sprawa. JEst regulamin wg którego takie praktyki po prostu nie przystoją, i jak ktoś jest w miarę inteligentny to nie trzeba mu tego powtarzac.. A fanklub nie jest czymś innym na tym forum i obowiązuje tam taki sam regulamin jak w części otwartej.
No i to szpiegowanie.. kolejne znajdowanie dziury w calym na zasadzie głodnemu chleb na myśli... Poza tym po to są prezesi fanklubów, żeby przyjmować odpowiednich członków - czyli prawdziwych fanów. Rozumiem Eddie, że sam zapisałeś się do paru fanklubów, bo chciałeś poszpiegować, czy czasem nikt cię tam nie objechał.. tak? No to też bardoz nieładnie...

Nie będziemy dyskutować w ten sposób, bo to nie ma sensu.

Do wszystkich:
Proszę moderatorów poszczególnych fanklubów o napisanie, czy nadal chcą je prowadzić oraz ich członków o wypowiedzenie się czy uczestnictwo w fanklubie jest dla nich ważne. Mam nadzieję, że to wyjaśnie sprawę.

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 13:04 
.
1. McLaren---> nie każda osoba kibicująca konkretnemu kierowcy jest jednocześnie fanem stajni w której ten kierowca jeździ.

2. Ropciu----> "na forum ma byc ostro" ciekawe.. bardzo ciekawe, bo za kazdym razem jak tylko robi się ostro próbujedzie łagodzić sytuacje i zakończyć spór. Odnosze wrażenie, że dążycie do zrobienia z ultry forum "wzajemnej adoracji", bez urazy...

3. Wg mnie proponowane przez Was ograniczenia są nie do końca trafione. Nie zapisałam się do kliku fanklubów po to, by szpiegować czy przypadkiem ktoś mi d... nie obrabia, tylko po to, by uczestniczyć w dyskusjach dotyczących kierowców, którym kibicuje. Może trudno niektórym zrozumieć, że można kibicowac jednocześnie np. Schumacherowi i Montoyi, ale takie sytuacje się zdarzają. Powiem wiecej: stoją na porządku dziennym. Nie przekonujcie mnie argumanetem, ze na forum głównym też sobie można o nich podyskutować. Po wyklarowaniu się sytuacji, na forum głównym zapanuje "nuda", bo ludzie skupią sie na pisaniu na forum poszczególnych fanklubów i wątpie by mieli ochote prowadzenia dyskusji na 2 fronty...

4. Chciałabym dalej prowadzić fanklub Schumachera. Mam również nadzieje, że proponowane przez Was zmiany nie zostaną wprowadzone, przynajmniej nie w takiej formie jaką sugerujecie.

pozdrawiam
angi (diabełek)

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 13:14 
.
BTW: dlaczego nie można zmieniać swoich postów?? Co to za pomysł?? :o :o :o

pozdrawiam

PS: miało być próbujecie a nie próbujedzie, sorry za tą literówke.

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 15:45 
administrator
:roll: mi i tak fankluby sie podobaja takie jakie sa i beda

Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2003, o 15:47 
.
hm Ewcia..........nie rób tu ze mnie jakiegoś NIE OKRZESANEGO wulgarnego jełopa przypadkiem :o :o :o

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1