F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 16 gru 2018, o 22:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rajd Meksyku
PostNapisane: 9 mar 2014, o 22:20 
.
HPK napisał(a):
Jednak wierzę w Roberta, w tych 3 rajdach nie miałem od niego żadnych wymagań jako kibic, dopiero zacznę od Portugalii. Jeżeli tam będzie dzwonił....to już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Dokładnie tak samo myślę. Póki co nowe rajdy więc błędy i wpadki nie powinny dziwić, ale od Portugalii już mam nadzieje, że będzie dojeżdżał na metę. Jak dalej będzie zaliczał dzwony to już można mu dać nowy pseudonin: kraksubica.

PostNapisane: 10 mar 2014, o 09:51 
.
Jakoś w wielu miejscach pojawia się porównanie Roberta do Colina, i faktycznie McRae potrafił kilkukrotnie wydzwonić w czasie jednego rajdu, a wtedy nie było Rally2. Ale dawniej rajdy były też inne, ogólnie więcej kierowców nie kończyła rajdów po wypadkach czy awaria, teraz skuteczność Ogiera czy wcześniej Loeba powoduje, że jedno 0 na koncie i sytuacja w tabeli robi się nieciekawa. Ale Robert nie ma w tym roku za cel patrzenie na ilość punktów w tabeli mistrzostw tylko skupia się na nauce, poznaje limity na każdym nowym rajdzie i niestety 3 pierwsze rajdy to były same nowości. Raz, że nowe trasy a dwa pierwsze starty autem WRC na asfalcie, śniegu na długim kolcu i na szutrze. Patrząc tylko na czasy odcinków to jest bardzo dobrze, teraz dojdą bardziej znane rajdy, z Maćkiem już się zapewne lepiej zgrali, więc od Portugalii powinno być więcej pozytywnych wyników. Osobiście też mnie wkurzyły te dwa dachowania, bo czasy były optymistyczne, ale tak na spokojnie to może te 3 rajdy pokazały co i gdzie trzeba poprawić i dalej będzie już "łatwiej" i lepiej. Podobnie było rok temu. Początek sezonu w ERC i WRC2 był z przygodami, a potem już poszło więcej niż dobrze :)
Ja trzymam kciuki, bo fajnie jest widzieć czasy Polaka w Top5 a nie w okolicach 15 miejsca :)

PostNapisane: 10 mar 2014, o 19:07 
.
Ciekawe co by powiedzieli ci dzisiejsi "znafcy" z tvn-ów i innych kanałów "informacyjnych" jakbyśmy mieli początki Schumiego w Ferrari :roll: Pewnie co chwila pojawiałby się artykuł, jaki to z niego nieudacznik, że do mety dojechać nie może. Jak potem było, wszyscy wiemy... 8)

PostNapisane: 12 mar 2014, o 11:54 
.
http://www.przegladsportowy.pl/motospor ... 1,352.html

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1