F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 15 paź 2018, o 12:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zmiany personalne w fanklubach
PostNapisane: 9 sty 2003, o 13:12 
administrator
Okres próbny funkcjonowania fanklubów powoli dobiega końca. Przyszedł czas na parę podsumowań. Idea prywatnych for fanklubowych na razie nie sprawdziła się w takim stopniu jak byśmy ( administratorzy) tego oczekiwali. Zasada "kto pierwszy ten lepszy" nie była trafionym pomysłem... 2 moderatorów wykazuje dosyć duża wstrzemięźliwość dla swojego idola, jaki jest wiec sens prowadzić fanklub :)5 . Moderator powinien być przykładem oddanego fana danego zespołu lub kierowcy.
Tak funkcjonuje fanklub JPM, kótry jak na razie jest dla nas wzorcem godnym naśladowania... tak trzymać :)2

Przygotujcie się zatem na pewne rotacje. Ale to oczywiście po wysłuchaniu waszych uwag!

Uwaga: Jeśli jesteś członkiem prawie wszystkich fanklubów to znaczy że wypaczona staje się sama idea ich funkcjonowania. My jako administratorzy mam wgląd do wszystkich grup forumowych i opublikujemy niedługo listę członków wszystkich fanklubow. Prosimy wiec aby wszyscy zadbali o to, żeby nie wzbudzić ironicznych uśmiechów i zrezygnowali z niektórych członkostw.

Administratorzy

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 13:36 
.
Czyżby fani Juna potrafili się najlepiej dogadać (bawić)? :lol: Faktycznie dla mnie osobiście fanklub JPM na Ultrze to wspaniała sprawa... tylko tak dalej :)2 A co do innych fanklubów to nie wypowiem się bo nie należę i nie mam zamiaru... JPM mi wystarcza :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 16:36 
.
Często jest tak, że opozycja jest głośniejsza i bardziej zorganizowana niż panujący król, gdzyż "tronowanie" rozleniwia, wiem to po sobie ;)

Ja mam właśnie taki dylemat, bo należę do trzech (a jak :) ) a mam/miałem na oku jeszcze czwarty, ale faktycznie to już by było przegięcie.
Może by wprowadzić ograniczenie: możesz być członkiem jednego fanklubu kierowcy i jednego zespołu. Mając nadzieję, że nie będzie podchodów typu dwa nicki. Tylko nie wiem z kim bym się pożegnał, z MS czy JPM ;)

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 17:02 
.
msc może "panuje" na torze, ale jak widać na forum to wy jesteście w mniejszej "kupce" :P :P :P :P

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 17:08 
.
Predi napisał(a):
Może by wprowadzić ograniczenie: możesz być członkiem jednego fanklubu kierowcy i jednego zespołu. Mając nadzieję, że nie będzie podchodów typu dwa nicki. Tylko nie wiem z kim bym się pożegnał, z MS czy JPM ;)

predi zastosowałem sie do twojego zalecienia :D
.... należe do fanclubu mclarena i kimiego :D

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 17:13 
.
ZAZEL napisał(a):
predi zastosowałem sie do twojego zalecienia :D
.... należe do fanclubu mclarena i kimiego :D

Zuch chłopak ;) :D

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 19:50 
administrator
Daję wszystkim fanom czas do namysłu do niedzilei ...który fanklub wybierają. Sugeruję aby każdy mógł być członkiem 2 fanklubów kierowcow + fanklub zespołu + fanklub kubicy bądz innego .

W niedziele prosze moderatorów/kierownikow grup fanklubowych o upublikowanie listy swoich czlonków + opis swojej grupy który odtąd bedzie wital każdego nowego fanklubowicza.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 19:55 
.
Muszę w tym miejscu poruszyć sprawę fanklubów...

Od początku mam mieszane, raczej nieprzychylne nastawienie do tej idei. Bo niby po co te fankluby :)5 :)5 :)5
Kto komu kibicuje, kto za kim jest każdy wie, więc nie ma powodu by się dodatkowo jeszcze raz deklarować.
Jeśli drugą rzeczą, która ma przemaiwać za ideą fanklubów ma przemaiwać fakt, iż nie wszyscy kogą zobaczyć klubowe wątki, to ja dziękuję, ale czegoś tu nie rozumiem.
W pierwszym wątku typowo klubowym (Ferrari) jasno napisałem, że to, co tam zostało poruszone, powinno być udostępnione na forum ogólnym :)6
Jest taka powszechna idea, żeby się łączyć, a tutaj odwrotnie. Widzać gołym okiem, że fankluby dzielą nas, Fanów, a nie o to chodzi.
Co innego fankluby wśród gospodyń domowych, które mogą zakładać famkluby tych, co to interesują się kotkami, inne pieskami, inne wypiekami, a jeszcze inne serialami i tam pogadaja sobie na dany temat.
Wydaje mi się, że My wszyscy jesteśmy fanami F1 i prawdziwe dyskusje moga toczyć się między fanami z przeciwnych "obozów", w obrębie jednego obozu nie będzie się o co spierać.

Inna sprawa - przynależność do kilku klubów
każdy ma swojego idola, tego nr1, ale każdy ma także swoich innych ulubieńców, i dlaczego by o nich nie wymieniać opinii w dyskusjach, dlaczego by nie uczestniczyć w rozmowach z ich głównymi fanami :)5
Wiadomo, że jestem fanem Schu i Ferrari w pierwszyej kolejności, ale dażę także sympatią, o czym niejednokrotnie pisałem, Kimiego, Jordana, Fisiego, Alesiego, mam sentyment do Renaulta i Minardi i oczywiście nie jest mi obcy Kubica. Może nie wszystkich jeszcze wymieniłem do których mam sympatię i którym bym kibicował gdyby zaszły okoliczności (Jos chociażby).
Może zdefiniujmy ideę przynależności i metody działania fanklubów, wtedy będzie łatwiej mówić, że coś jest właściwe albo nie.
Ja ze swojej strony chciuałbym dodać, że traktowałem fankluby jako środek wyrażenia swoich preferencji i deklarację komu się kibicuje.
Nie ma sprawy, którą chciałbym poruszać w wąskim gronie fanklubu, tak by inni tego nie widizeli. Jeśli już zachodzi taka konieczność, to pozostaje priva lub GG.
Założyłem fanklub Kimiego, bo zdziwiłem się po powrocie z wyjazdu (forum się wtedy zmieniło), że istnieje kilka fanklubów, a nie ma fanklubu takiego kierowcy jak Kimi. Bycie moderatorem takiego fanklubu rozumiałem jako przede wszystkim dbałość o porządek wewnątrzfanklubowych wątków, a że jestem za Kimim każdy dobrze wie.
Może się myliłem, może się mylę co do idei fanklubów, może się mylę, że to forum dla wszystkich F1fanów...
Jestem gotowy oddać "moderatorstwo" fanklubu Kimiego w inne ręce, mogę wypisać się z innych fanklubów, tylko po co to forum i ta strona ma w nazwie F1???

Odpowiedzi na te i ina inne pytania chętnie poczytam.

-------------------

Miłośnicy sportu Formuła 1 - łączcie się!

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:01 
.
W tej chwili przeczytałem post Ropcia (ten wyżej mojego) i jestem pewny, że forum idzie w złym kierunku.
Ograniczmy jeszcze zaintersowania sportem do dwóch dyscyplin letnich i jednej zimowej, a długość postów do trzech zdań i dwóch słów.
Sory za ton, ale już nie mogę.

P.S. Co to za opis grupy ma być :)5
Lista członków z ich danymi personalnymi, cy cuś :)5 :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:19 
.
Ja sądzę, że fankluby to fajna sprawa... nie sądzę by każdy chciał na forum czytać śpiewów pochwalnym na cześć JPM czy Schumiego, a właśnie one umożliwiają w miarę spokojną pogawędkę o swoich idolach... Wystarczy wejść na inne forum pewnej legendarnej gazety o grach komputerowych (nazwy celowo nie podaje...regulamin ;) ) i tam też istnieją fankluby. Tu nie chodzi Eddie o jakieś podziały na forum tylko o pewne zmiany... Może trzeba było nie zakładać tylu fanklubów na hura??? Ja wiem jedno: Montoya na Ultrze ma świetnych fanów z którymi idzie fajnie podyskutować...

hmmmm...Może jedyną zmianą mogłoby być to by inni użytkownicy forum mieli wgląd w poszczególne fankluby... ale nie mogliby nic pisać, chyba że zostaliby członkami danej grupy :wink:

Ostatnio edytowano 9 sty 2003, o 20:20 przez ZiomAS, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:20 
administrator
Eddie, tobie najwyraźniej nie podoba się to, że nie możesz przeczytać wsyzstkiego na forum.. jak byś mógł to zapisałbyś się do fanklubu JPM, ale tam by cie tylko wyśmiali....
Jaka jest idea fanklubów? Otóż jeżeli ktoś kibicuje Widzewowi, to za żadne skarby nie zapisze się do "fanklubu" Legii.... (na przykład)... Ja kibicuję od 9 lat jednemu kierowcy - nazywa się Michael Schumacher i jakoś nie mam problemu ze zdeklarowaniem się, mimo że tak poza tym to lubie wszystkich innych, a w szczególności JPM.... Jeżeli ktoś nie ma ochoty zrzeszać się i gadać o swoim "idolu" to nie ma przymusu zeby sie zapisywac do żadnego fanklubu....
No i fanklub jak sama nazwa wskazuje to klub fanów... czyli fanatycznie uwielbiających określonego kierowcę. Idea nie została wymyślona przez nas, w tej chwili....
Fanklubu nie zaklada tylko dlatego ze go jeszcze nie ma... Funkcja moderatora jest równa funkcji prezesa fanklubu.

PS.. Eddie a jak Kimi zacznie wygrywac w McLArenie z MSC to też go tak będziesz lubić - jak wtedy będzie wyglądać twoja funkcja prezesa fanklubu Kimiego? Pytam z ciekawości, bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego....

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:22 
.
F-unciu trudno się z Tobą nie zgodzić :D :)2

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:23 
administrator
Nie weim co odpowiedzieć.... hmmm
Po pierwsze fankluby nie bedą nigdy.. moze z wyjątkiem dni otwartuch ( od czasu do czasu) jawne. Od tego jest normalne forum.
Po drugie ich ideą jest odskocznia od czestych polemik jakie toczyc sie bedą na lamach forum w sezonie i poz nim. Stad oganczenia...bo co to za zabawa jak wszyscy będą wchodzili sobie pod kołderkę. Na forum ma byc ostro.. bardzo ostro..oczywiscie na ile zdrowy rozsadek pozwala a w fanlubach przytulnie. Inne zasady tego nam nie pozwolą osiagnac.
:)5 I gdzie tu zmainy na gorsze... skoro proponujemy kolejne sposoby spedzania wolnego czasu?
Jezeli nie bedzie zainteresowania takim spedzaniem czasu to dzialanie fanklubow zosatnie zawieszone..ale co widac na przykaldzie fanklubu JPM wszyscy sie dobrze bawia :)2 Wieć zakasac rękawy i ruszać towarzystwo, a nie lamentowac :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:24 
administrator
sorki....ale pisalem... i nie wiedzialem ze tyle osob zabierze glos i mogą być powtórzenia :)

Ostatnio edytowano 9 sty 2003, o 20:27 przez ropciu, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:26 
.
as jr napisał(a):
Ja sądzę, że fankluby to fajna sprawa... nie sądzę by każdy chciał na forum czytać śpiewów pochwalnym na cześć JPM czy Schumiego, a właśnie one umożliwiają w miarę spokojną pogawędkę o swoich idolach... (...)
hmmmm...Może jedyną zmianą mogłoby być to by inni użytkownicy forum mieli wgląd w poszczególne fankluby... ale nie mogliby nic pisać, chyba że zostaliby członkami danej grupy :wink:

absolutnie się z toba zgadzam. takie upublicznienie postów członków fan clubów to fajna sprawa (oczywiście bez mozliwości dopisywania)... jak ktoś nie lubi mclarena to nir zajrzy do tego wątku i tyle.

jednocześnie wydaje mi się, że robciu tez ma racje aby ograniczyć możliwość bycia członkien wszystkich fanclubów... bo to wtedy jest bez sensu.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:27 
.
Dlatego też proszę o zgłoszenie osoby, w miejsce mojego moderatorstwa tego klubu. Wolę to, niż odpowiadanie co by było gdyby.
Już się zastanawiam, z których fanklubów mam wystapić w pierwszej kolejności...

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:28 
.
robciu czy jeżeli fanclub założy sobie własna podstronkę internetową to czy inni też będą mogli mieć do niej dostęp ????
chciaż rzeby móc popatrzeć i pozazdrościć :D

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:30 
.
To była odpowiedź na post Funci.

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:36 
administrator
Cytuj:
jednocześnie wydaje mi się, że robciu tez ma racje aby ograniczyć możliwość bycia członkien wszystkich fanclubów... bo to wtedy jest bez sensu.

nie chcialem tego robic..szczerze ale niektore osoby zapisaly sie prawie wszedzie wiec co mialem robic... mysle ze w niedługim czasie szefowie fanklubow beda bardziej surowi w przyjmowaniu nowych do swojej gromady :roll: i moje ograniczenia wywalimy do śmieci.

Cytuj:
absolutnie się z toba zgadzam. takie upublicznienie postów członków fan clubów to fajna sprawa

bedziemy upubliczniac ale tylko czasowo.... takie dni otwarte fanklubow.... ograniczenie pisania i sam wglad powodował by niezdrowe zaostrzenie konflikow pomiedzy przeciwnikami i zwolennikami.
Jesli chcecie z jakims teamtem wystapic publicznie to przygotujcie ofensywe na forum ogolnym.... wystawcie grupe szturmujacą i do boju :)2

Tytuł:
PostNapisane: 9 sty 2003, o 20:40 
administrator
Cytuj:
robciu czy jeżeli fanclub założy sobie własna podstronkę internetową to czy inni też będą mogli mieć do niej dostęp ????
chciaż rzeby móc popatrzeć i pozazdrościć

stronki beda oczywiscie ogolniedostepne....sa juz 2 projekty w realizacji....ale nie powiem jeszcze czyje. Tylko forum bedzie prywatne.

Stronka fanklubowa bedzie zatem wymagala zmniejszenia radykalizmu publikowanych tam tresci... czego nie ograniczamy na forum :wink:

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1