F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 20 sie 2018, o 08:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Edmonton 2005
PostNapisane: 18 lip 2005, o 17:05 
.
Wyścig ekstra :)2 Szkoda tylko, że wygrał Francuz :wink:

Właściwie zawody w Edmonton mógł wygrać każdy z kilku czołowych kierowców serialu, jednak festiwal błędów dał wygraną Bourdais który jechał szybko i bezproblemowo.

Bourdais - jest świetny, potrafi wygrać nawet gdy startuje z dalszej pozycji, mam jednak nadzieję, że tytułu nie zdobędzie...
Servia - był zupełnie niewidoczny, taka spokojna jazda po świetne miejsce na mecie
Tracy - prowadził, był szybki i był TYM Paulem Tracy którego najbardziej lubię :D Szybki, ostry, kręcący piruety i... ocierający się o ściany :wink: Ma szczęście, że przetrwał wyścig.
Wilson - prawie wygrał... Gdy Justin obrócił swoją Lolę podczas YF przypomniał mi się Montoya rozbijający swój samochód podczas żółtej flagi w Surfers Paradise'99 (jeśli oczywiście mnie pamięć nie myli) :lol: Wilson był potwornie szybki, niestety za błędy trzeba płacić. Brytyjczyk zanim skończył wyścig zdążył jeszcze rozprawić się z Glockiem (to było naprawdę dobre).
AJ Allmedinger - załamka. Rozumiem, że zapatrzył się w Paula Tracy i również chciał zasmakować betonu ale wyraźnie kiepsko mu to wyszło. Może wygra w San Jose...
Obrazek
Wyścig :)2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1