F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 20 lip 2018, o 07:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sezon 2011
PostNapisane: 12 mar 2011, o 22:34 
.
Zastanawiałem się czy takowy sezon w ogóle się odbędzie, bo do jego rozpoczęcia pozostały raptem 2 tygodnie, a póki co jedna wielka cisza... Czy ktoś może dysponuje jakimiś informacjami na temat tegorocznego ścigania?

Tytuł: Re: Sezon 2011
PostNapisane: 13 mar 2011, o 07:58 
.
Witam!!! Na razie nic nie wiadomo! Też czekam na Start!!!

PostNapisane: 13 mar 2011, o 22:30 
.
Ja też czekam! Kilku zawodników już na pewno nie zobaczymy, bo pisali na zakończenie sezonu, że bez nowyc torów już się nie bawią. Ja chętnie pojeżdżę.

PostNapisane: 17 mar 2011, o 15:27 
.
Mam pytanko dotyczące użytkownika Seba727. Kierowca ten nie jeździł w poprzednich sezonach, dlatego może dziwić, że w przeciągu zaledwie 251 okrążeń udało mu się uzyskać tak znakomity czas. Oczywiście jestem świadom, że mógł on trenować w przeciągu zimy, bądź że jest to jeden ze "starych wyjadaczy" z po prostu nowym nickiem, jednakże mam nadzieję, że Mlody lepiej przyjrzy się tej sytuacji :)

PostNapisane: 17 mar 2011, o 22:15 
.
Kaczy co sie tak denerwujesz jak bys dobrze sie przyjrzał to bys sie kapna ze to ja pojechalem moj kolega przyniusl laptopa do pracy i chcial abym go zarejestrowal do tej gry i pokazal jak sie gra ale niestety pobilem jego nikiem swoj rekord a teraz sie mecze aby pobic ten rekord hehehe

PostNapisane: 17 mar 2011, o 22:47 
.
Ja tylko zwróciłem na to uwagę ;) Mam nadzieję, że Mlody anuluje w jakiś sposób ten rezultat :)

PostNapisane: 17 mar 2011, o 22:55 
.
ale co by to dalo?mlody by usunol goscia?kazdy zwas jak nieumie zrobic czasu to sie uzala nad soba bo ktos szybko pojechal to jest gra i tak niemozna sie zachowywac.ja myslalem ze to Tofik zmienil nik na kaczy i zrobil dobry wynik majac 300 okrarzenj i sie jakos nieplulem czeba jakos sie zmobilizowac i grac.ale ja spojrzalem wpoprzednie sezony czy jezdzil taki nik jak kaczy zobaczylem ze jezdzil i juz wiem ze to nie Tofik.sAM JESTEM ZLY NA SIEBIE bo pokazalem jak sie gra i teraz niemoge pobic swojego rekordu co mam taka mozliwosc juz 6 razy mialem taka mozliwosc ale ostatni zakret jest ciezki i nerwowo juz gram musze dac palze to wtedy dam rade poprawic wynik a jest szansa aby zjechac ponirzej 20 sekund.pozdrawiam

PostNapisane: 18 mar 2011, o 14:02 
.
Ale niech nie usuwa użytkownika Seba727, przecież sam mówiłeś, że to konto Twojego znajomego z pracy :) Chodzi jedynie o anulowanie czasu, który Ty mu wykręciłeś, bo nie da się ukryć, że jest to w pewnym stopniu niesprawiedliwe. Zresztą już kiedyś była podobna sytuacja i zakończyła się usunięciem kont:

http://www.f1ultra.pl/forum/viewtopic.php?p=250411#p250411

PostNapisane: 18 mar 2011, o 21:41 
.
mechanik783 napisał(a):
nerwowo juz gram musze dac palze to wtedy dam rade poprawic wynik

da się dać pauze :)5 w trakcie jazdy :)5

PostNapisane: 19 mar 2011, o 07:12 
.
Wolf albo guza szukasz?albo idiote udajesz?

PostNapisane: 19 mar 2011, o 12:46 
.
mechanik783 napisał(a):
Wolf albo guza szukasz?albo idiote udajesz?

Albo wykazał się umiejętnością czytania ze zrozumieniem...

PostNapisane: 19 mar 2011, o 13:23 
.
Kaczy Dobrze to Powiedziałes hahahahahahahhaa

PostNapisane: 19 mar 2011, o 22:08 
administrator
Jest nowa wersja ktora działa na nowych flash playerach. (Ma jeszcze kilka błędów z wyglądem czcionek)

PostNapisane: 20 mar 2011, o 00:08 
.
Guza nie szukam, czytam ze zrozumieniem, ale trudno się czyta, jak ktoś nie używa polskich liter. Mechanik, fakt pogrubienia jednego słowa nie miał na celu szukania błędu. Dla mnie opcja pauzy w 30 lap bardzo by się przydała, bo mnie już kilka razy dziciaki oderwały w trakcie grania. EOT

Tak przy okazji pojawiło się dwóch graczy, którzy już się pożegnali w poprzednich sezonach, bo nie ma zmian. Ciekawe co ich przywiało.

PostNapisane: 20 mar 2011, o 00:39 
.
Dzisiaj chyba najważniejszy problem z Flashem został poprawiony.
Testowałem grę na najnowszej wersji flasha i działa bardzo dobrze.
Zobaczymy co będzie dalej.
Ja się na pewno nie żegnałem postawiłem tylko warunek.

PostNapisane: 20 mar 2011, o 18:03 
.
Wolf-przyjmuje przeprosiny hehe,spoko jestem juz przewrazliwiony tymi tekstami bo w tamtym sezonie Tofik narzekal namnie ze to niemozliwe ze to blad itd.ja sie niepluje tylko jade tak dlugo az uznam ze niedam rady i musze ustapic tofikowi bo jest lepszy,a tu niekturzy do admina pisza zeby cos stym zrobili i Mlody sie tlumaczy ze to byl blad zjego winy i usunol mi wynik co zrobil to po chamsku,jego zazadaniem jest dopilnowac wszystko aby takich zdarzen niebylo.Kaczy sie poprawil i ciesze sie bardzo bo bedzie nas tu wiecej mocnych kierowcow i to mi duzo daje frajdy bo bedzie rywalizacja!!!i ciekawa gra !nie jest mi poczebna jakas nowa trasa albo cos tam.pozdrawiam

PostNapisane: 20 mar 2011, o 22:01 
.
Kaczy widze ze uparcie chcesz byc 1!!!!!! hehe ale i tak cie wyprzedze hehe

PostNapisane: 20 mar 2011, o 22:57 
.
To się dogadaliśmy ;)
Ja nowej trasy nie potrzebuję, ale chętnie widziałbym ogranicznie liczby okrążeń w Hotlap i dodał ligę superlap (np). W tej lidze można byłoby robić okrążeń do woli (kto ile ma czasu, ja mam go mało, ale chętnie gram).
Ja widzę grę tak:
HotLap - qual
5 lap - miękka guma
30 lap - twarda (zazwyczaj)
i układa mi się weekend F1 :)
Superlap - treningi.
Wydaje mi się, że wtedy byłaby większa rotacja zwycięzców w hotlap, bo przy np. ograniczeniu do 100-200 okrążeń, trzeba się skupić do złożenia jednego dobrego okrążenia. A tak, np. Mechanik robi 1500 okrążeń, Tofik siedzi w ukryciu ;) i czeka (bo prowadzi), jak tylko Mechanik pobija czas, Tofik siada i robi kolejne kikaset. Jakby było ograniczenie, to nie byłoby szans pobijać do bólu. W lidze Superlap (moja nazwa robocza) mogą się wtedy bawić Ci co mają czas, a Hotlap robi się ligą, w której starasz się bardziej aby uzyskać najlepdzy czas, przy ograniczonej liczbie okrążęń. Wydaje mi się, że w takim układzie nie byłoby już w tej lidze takiej dominacji jednego zawodnika.

Tofik napisał(a):
Dzisiaj chyba najważniejszy problem z Flashem został poprawiony.
Testowałem grę na najnowszej wersji flasha i działa bardzo dobrze.
Zobaczymy co będzie dalej.
Ja się na pewno nie żegnałem postawiłem tylko warunek.

Odebrałem to jako definitywny koniec przy braku nowych tras. Marnow też marudził. Zawsze to fajnie powalczyć z najlepszymi i starać się im dorównać. Oby tylko ten sezon znowu nie został zdominowany.

PostNapisane: 21 mar 2011, o 00:20 
.
Dobry pomysł, poproszę ankietę.

Osobiście jestem zainteresowany startami w lidze jaką byłaby SuperLap czyli liga z ustawieniami, bez ograniczeń czasowych, jazda bez udziału paliwa i kar wagowych, punktacja zbędna.
Skusiłbym się również na ligę bez ustawień w podobnym wydaniu.

PostNapisane: 21 mar 2011, o 05:54 
.
Ja tak samo jestem za pomyslem Wolfa ja tez nie mam czasu bo pracuje od rana do wieczora i mam malo czasu na gre testując okrążenia dlatego mam tyle olkrążen zrobionych bo nie mam czasu na testowanie .

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1