F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 19 lis 2018, o 07:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pożegnania nadszedł czas..
PostNapisane: 15 lis 2010, o 12:17 
.
Witam,

Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom (nie będę wymieniał każdego z osobna bo dużo Was) Ultra.Sprint za rywalizację przez ostatnie lata. Niestety jak to w życiu bywa czas kończyć i zająć się czymś innym. Byłem z Wami 4 lata. To był mój ostatni pełny sezon. Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy czynnie brali udział w rywalizacji..

Tofik, nie wiem jak Ty to robisz, ale masz chłopie talent do tej gry. Oby tak dalej, szczerze Ci kibicuję.. Nigdy nie umiałem jeździć tak szybko i tak dobrze.. jak Ty..

Mi wychodziło to raczej średnio, choć widzę postęp w swojej grze, bo jak przeanalizowałem sobie czasy ze wszystkich lat to.. z biegiem lat było trochę lepiej.. :-)

Mam nadzieję, że twórcy gry staną na wysokości zadania i w końcu ulepszą grę bo szkoda takiego dorobku.. Fajna stronka, fajne forum, gra fajna, szkoda tylko, że coraz mniej osób w nią gra.. Mam nadzieje, że Mlody i reszta znajdzie sposób jak utrzymać, a w szczególności jak przyciągnąć nowych ludzi do Sprinta..

No to powodzenia. Walczcie i grajcie.. Ja pozwolę sobie od czasu do czasu przyjrzeć się rywalizacji.. z boku..

pozdrawiam serdecznie..

Dzięki..

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1