F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 27 kwi 2018, o 05:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowy Pomysł!!
PostNapisane: 30 kwi 2010, o 20:22 
.
Niewiem ale może i ten pomysł się pojawił na forum ale mam pewną propozycję.Według mnie fajnym elementem na sezon kolejny byłyby teamy.Można by bylo zrobić gdzieś ze 15 teamow i w każdym po okolo 4 kierowców.I do tego byłaby osobna stystyka do ligi hotlap (tylko wg mnie) i czyli tzw. klasyfikacja konstruktorów. Mam bardziej ułożoną propozycje ta jest skrucona.Wiem ze byłoby to do dośc trudne ale wierze w adminów.I co ty na to?

Tytuł: Re: Nowy Pomysł!!
PostNapisane: 24 maja 2010, o 13:49 
.
Mi sie ten pomysł podoba, ale nie wiem co powie na to Młody

PostNapisane: 24 maja 2010, o 15:47 
.
Mi tez sie podoba. Fajnie by bylo wprowadzic cos takigo jak najszybciej, poza tym gra by byla jeszcze atrakcyjniejsza. Mam nadzieje, ze ten pomsl wypali, bo jest naprawde niezly.

PostNapisane: 28 sie 2010, o 16:46 
.
A jak przydzielać zawodników ?
Bo to jest problem, no i kto zagwarantuje, że wszyscy będą się logować i jeździć ?

PostNapisane: 13 mar 2011, o 08:01 
.
No i w każdym Teamie musi być 1 z dobrych kierowców aby nie było że w jednym Teamie sami najlepsi!!!

PostNapisane: 13 mar 2011, o 10:48 
.
Shogun napisał(a):
A jak przydzielać zawodników ?
Bo to jest problem, no i kto zagwarantuje, że wszyscy będą się logować i jeździć ?

Osobiście uważam, że wcale by to nie było takie trudne. Po zakończeniu GP Australii (lepiej oczywiście byłoby to zrobić przed sezonem, ale na to już raczej za późno) pierwsza dwunastka kierowców z zsumowanej klasyfikacji wszystkich lig (Hotlap, 5Lap i 30Lap) kolejno wybierałaby teamy tak, aby żadni kierowcy z tej 12stki nie jeździli w jednym teamie. Dla przykładu: Gdyby Tofik jako pierwszy wybrał Ferrari to drugi zawodnik (np. Mariusz46) musiałby już wybrać inny team np. McLaren, itd. Kiedy pierwsza 12stka wybrałaby już teamy to kolejnych dwunastu kierowców wybierałoby dalej teamy na tych samych zasadach, itd. Zapobiegłoby to jak myślę dominacji jednego zespołu.

Jak dla mnie w każdym teamie powinno być po 4 kierowców, a 2 najlepsze wyniki spośród tych 4 powinny być brane do klasyfikacji konstruktorów. Oczywiście nikt nie zagwarantuje, że wszyscy będą jeździć regularnie, ale że połowa teamu pokaże się na torze już jest bardziej prawdopodobne :)

No i fajnie byłoby w końcu pościgać się na nowych trasach...

PostNapisane: 13 mar 2011, o 13:01 
.
Ponadto uważam, że zamiast Ligi 30Lap lepszym pomysłem byłoby stworzenie Ligi 50%Lap (50% liczby okrążeń w prawdziwej F1; wyjątek - deszczowe Monaco, na którym rozsądną liczbą byłoby 30% dystansu).

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1