F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 24 kwi 2018, o 00:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba
PostNapisane: 2 maja 2009, o 16:15 
.
Nie wiem czy to jest wogóle do udowodnienia, i czy moja prośba ma wogóle sens, ale mimo wszystko prosze o powtorny przejazd 5 LAP. Siadł mi internet na 10 min. i to pechowo prawie wtedy jak jechalem. Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. pzdr

Tytuł: Re: Prośba
PostNapisane: 2 maja 2009, o 17:48 
.
marnow według mnie powinni ci dac jeszcze jedną szanse jakby mi siadł komp tez bym to samo zrobił

PostNapisane: 2 maja 2009, o 20:00 
.
na pewno nic z tej mojej prosby nie winiknie, trudno, stracilem cenne punkty

PostNapisane: 2 maja 2009, o 21:55 
.
marnow napisał(a):
na pewno nic z tej mojej prosby nie winiknie, trudno, stracilem cenne punkty

widzę, że Toffik nie uzyskał zgody, ja w Australii też, więc chyba nie ma szans :)

PostNapisane: 3 maja 2009, o 10:17 
.
bardzo bym prosił jakby ktos powiedział mi ustawienia na poziom wysoki

PostNapisane: 3 maja 2009, o 12:07 
.
Podobnie jak w przypadku Tofika, tak i tu jestem przeciwny. Na innej grze raz mi się zdarzyła podobna sytuacja (z padniętym netem) i uznałem, że mówi się trudno... (i moja ulubiona regułka:) "W prawdziwym F1" też może paść komputer sterujący bolidem i ma się "po ptokach". :)

PostNapisane: 25 maja 2009, o 11:02 
.
Przyszła mi na myśl taka modyfikacja którą można by zastosowac od przyszłego sezonu w regulaminie 5LAP (i ewentualnie 30LAP ale nie chcę się wypowiadac bo w tej lidze nie rywalizuję) żeby uniknąc różnych nieporozumień za rok. Naprawdę nikogo nie chcę tu o nic podejrzewac, ale pragnę zauważyc że jeżeli będziemy pozwalac na ponowne przejazdy, bo ktoś o to poprosi, to co weekend znajdzie się ktoś "komu net akurat padł" i wszystko stanie się po prostu mało sprawiedliwe. Proponowałbym zastosowac zasadę podobną do tej, która już kiedyś dawno w prawdziwej F1 obowiązywała. Mamy 19 wyścigów - liczmy do klasyfikacji generalnej np. tylko 15 najlepszych wyników z całego sezonu. Problemy z połączeniem, przegapiony termin, brak paliwa - można byłoby sobie pozwolic na parę wpadek. Ale wtedy trzeba by było definitywnie wykluczyc możliwośc ponadprogramowych przejazdów. Co Wy na to :?:

PS. Można pomyslec również o zmianie punktacji w tych ligach - np. punkty tylko dla najlepszej dziesiątki (1. - 12pt. , 2.- 10pt., 3.-8pt., 4.-7pt.......10. - 1pt.)

PostNapisane: 25 maja 2009, o 13:55 
.
Punktacji bym absolutnie nie zmieniał. 20 punktująca daje szansę zdobycia chociaż kilku pojedynczych punktów słabszym zawodnikom. Zobacz na wyniki. Jest grupa, która regularnie zajmuje miejsca punktowane od 17punktów w górę, podczas gdy kolejna grupa walczy o zdobycie choćby kilka razy dwucyfrowej ilości punktów, a liczna reszta walczy o pojedyncze oczka. Dzięki temu rywalizacja jest atrakcyjna dla o wiele większej grupy zawodników.

Co do kwestii przejazdów to ja jestem za! To świetny pomysł. Jestem bardzo za! 8)

PostNapisane: 25 maja 2009, o 14:15 
.
Pomysł z braniem pod uwagę np. 15 najlepszych wyścigów w lidze 30lap i 5lap również uważam za bardzo dobry.

PostNapisane: 25 maja 2009, o 14:35 
.
Wszystko ok, ale aż 4 najsłabsze wyniki odjęte to trochę przesada. Uważam, że na 2 wpadki co najwyżej można sobie pozwolić.

PostNapisane: 25 maja 2009, o 17:11 
.
No fakt, 2 to tak optymalnie :wink:

PostNapisane: 25 maja 2009, o 20:47 
.
Ale tu nie chodzi o usuwanie wpadek, tylko o branie pod uwagę najlepszych wyników. To znakomity pomysł i odsianie 4 GP to jak dla mnie optymalne. 8)

PostNapisane: 25 maja 2009, o 23:21 
.
Zmiana punktacji nie ma sensu, ale dwa lub cztery najsłabsze wyniki do odsiania jak najbardziej ok. Nie mam zdania czy 2 czy4, ale raczej skłaniałbym się ku 4.

PostNapisane: 27 maja 2009, o 09:39 
.
Za dużo obcinanych GP nie może być ponieważ dojdzie do celowego nie jeżdżenia wyścigów, gdzie kara wagowa ma ogromne znaczenie np. Barcelona.
Gdyby w tym sezonie nie było liczone 4 GP do klasyfikacji końcowej to z pewnością nie pojechałbym na Barcelonie i przynajmniej jeszcze jednym szybkim i prostym torze.
Dzięki temu miałbym w 4 GP mniejszą karę wagową.
Wydaje mi się, że 2 GP nie liczone to absolutne maksimum.

PostNapisane: 27 maja 2009, o 11:33 
.
A może zamiast obcinać GP, dać 2/4 próby na cały sezon na powtórzenie wyścigu/wyścigów?

PostNapisane: 28 maja 2009, o 12:49 
.
Dajcie spokój, po co to komu ???

Do tej pory było dobrze, więc po co to zmieniać, przecież w świecie formuły 1, też zdarzają się różne przypadki, przez które kierowcy nie kończą wyścigu.

Zmianom w tym kierunku mówię NIE :)17 :wink:

Pozdro.. :)

PostNapisane: 29 maja 2009, o 18:11 
.
Tofik napisał(a):
Za dużo obcinanych GP nie może być ponieważ dojdzie do celowego nie jeżdżenia wyścigów, gdzie kara wagowa ma ogromne znaczenie np. Barcelona.
Gdyby w tym sezonie nie było liczone 4 GP do klasyfikacji końcowej to z pewnością nie pojechałbym na Barcelonie i przynajmniej jeszcze jednym szybkim i prostym torze.
Dzięki temu miałbym w 4 GP mniejszą karę wagową.
Wydaje mi się, że 2 GP nie liczone to absolutne maksimum.

Dokładnie. Właśnie dlatego napisałem, że 4 to przesada i maksymalnie 2 obciąć. Chociaż na moje, to zupełnie nie potrzebne. Dla mnie jest ok tak jak jest. Jak coś zrobię źle, albo przytnie mi net, nie płaczę. Mówi się życie.

PostNapisane: 1 cze 2009, o 20:05 
.
Jeśli już nowe reguły miały by być wprowadzone to też jestem za tym aby obcinać maksymalnie 2 wyniki. Ale najlepiej zostawić wszystko tak jak jest. Wiadomo, zawsze komuś może paść internet albo zawiesić się komputer. Mówi się trudno. Kierowcom w f1 też zdażają się awarie "sprzętu" i nikt z tego nie robi wielkiej afery :lol:

PostNapisane: 5 cze 2009, o 14:42 
.
Teraz ja powinienem prosić o powtórzenie przejazdu w lidze 5 lap, ale i tak nie dostanę drugiej szansy, więc nie warto.
Niestety to się dopiero nazywa pech, akurat gdy jechałem ligę 5 lap to po przejechaniu okazało się, że portal http://www.f1ultra.pl/ przestał działać i zaliczyło mi tylko 4 okrążenia.
Dokładnie skończyłem swój przejazd o godzinie 15:13, czy mógłby ktoś potwierdzić to, że strona nie działała w tym czasie, czy to jednak tylko u mnie ona nie działała? (wszystkie inne strony działały)

PostNapisane: 5 cze 2009, o 14:47 
.
Potwierdzam nic nie działało bo próbowałem nawet przez proxy i nic.
Powinieneś jechać jeszcze raz.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1