F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 20 paź 2018, o 02:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: sezon 2009
PostNapisane: 18 sty 2009, o 10:49 
.
słuchajcie, czytajcie, co z sezonem 2009 ? juz zaniedlugo rusza. czy beda jakies zmiany ? jakies nowosci ? moze jakies nowe trasy ? moze nowa oprawa graficzna? fajnie by bylo :) pozdrawiam wszystkich

Od admina jeszcze dorzucam :P :

"Nowej szaty graficznej nie planujemy. Nasze zaangazowanie idzie w tej chwili w inne czesci portalu. Niemniej moglibysmy wprowadzic pewne zmiany w sposobie rywalizacji.
Czekamy na wasze propozycje uatrakcyjnienia zasad.
W tej chwili engine gry został tak perfekcyjnie opanowany przez grupke osob iż odbiera to chęc do rywalizacji innym. Wiem to z wlasnego przykładu. Kiedys przysiadając 1-2 godziny moglem walczyc o top 10. Teraz to pobozne zyczenie. Tak wiec moze jakies obciązania "wagowe" dla najlepszych? Moze podział ligi na klasy juniorską, seniorską, master itp?
Poszukujemy takze osoby mogącej pomoc w prowadzeniu takiej ligi oraz osoby posiadającej wiedze w programowaniu w przypadku zainteresowania przeprowadzeniem gruntowniejszych zmian."

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2009, o 08:24 
.
Witai marnow.Ja nic niewiem na temat sezonu 2009?ale dobrze by bylo aby byly jakies zmiany!ja chyba zaczne zopuznieniem sezon bo mam przeprowadzke i niewiem jak szybko internet mi zalorza?ale nawet jak bym mial isc do kafejki internetowej to pujde.pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2009, o 11:55 
2 ostrzeżenie
2 ostrzeżenie
mechanik783 napisał(a):
Witai marnow.Ja nic niewiem na temat sezonu 2009?ale dobrze by bylo aby byly jakies zmiany!ja chyba zaczne zopuznieniem sezon bo mam przeprowadzke i niewiem jak szybko internet mi zalorza?ale nawet jak bym mial isc do kafejki internetowej to pujde.pozdrawiam

postrafiam ruwniez

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2009, o 12:34 
moderator
:lol: :)2

Tytuł:
PostNapisane: 24 sty 2009, o 22:24 
.
Moze administratorzy zdradza czy sa jakies plany na nowy sezon ? Mysle ze rozwoj gry by sie przydal, uatrakcyjnilo by to gre, i dla wielu skonczyla by sie monotonia ;/ wiec pytanie do toworcow, co bedzie ??

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2009, o 18:45 
.
Eh, chcialbym zeby motywem przewodnim sezonu 2009 bylo stwierdzenie "zaczynamy wszystko od zera" :) Jezeli przy grafice jest duzo pracy to moze choc uda sie diametralnie zmienic fizyke i zachowanie bolidu a co za tym idzie wymusic uzycie zmienionych ustawien. Moze to przetasowaloby stawke :evil:
No i kers bardzo by do tej gry pasowal. Dodatkowy klawisz, do tego jakis pasek z info o dodatkowej mocy i power :wink:
Oto moje bardzo odkrywcze
spostrzezenia i pobozne zyczenia do adminow :D

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2009, o 19:18 
.
nio, fajnie by bylo, jakis Kers'ik by sie przydal. Jak bedzie po staremu stawka sie nie zmieni, Tofik wszystkich rozwali, reszta bedzie walczyc o 2,3 miejsca, i nic sie nie zmieni ;/ Nowa grafa tez by siadla, trzymam kciuki za admin.

Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2009, o 10:02 
.
Zapraszamy na http://owch.pl :)2

Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2009, o 21:01 
administrator
Iulius napisał(a):
diametralnie zmienic fizyke i zachowanie bolidu a co za tym idzie wymusic uzycie zmienionych ustawien. Moze to przetasowaloby stawke :evil:
No i kers bardzo by do tej gry pasowal. Dodatkowy klawisz, do tego jakis pasek z info o dodatkowej mocy i power :wink:

A co mozna zmienic w fizyce? Moze podacie jakies sugestie?

Co do kersa to mysle ze moze byc jednak problem zeby naciskac dodatkowy klawisz zwlaszcza ze chyba jest jakies ograniczenie na ilosc klawiszy ktore mozna w jednym momencie wciskac.

Tytuł:
PostNapisane: 8 lut 2009, o 21:13 
.
Cytuj:

A tak mniej wiecej, jakie sa mozliwosci?

1.Mozeby troszke zwolnic bolidy ze wzgledu na zmniejszenie obrotow ?
Czy to raczej bez znaczenia jest dla gry ? :lol:

2. Ogolnie rzecz biorac to tegoroczne bolidy beda szybsze w wolnych zakretach i wolniejsze na szybkich lukach. Sadze ze slicki spowoduja nieznaczne skrocenie drogi hamowania

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2009, o 13:45 
administrator
Iulius napisał(a):
Cytuj:

A tak mniej wiecej, jakie sa mozliwosci?

Możliwości sa nieograniczone :).

Moge zmniejszyc docisk i zwiekszyc przyczepnosc opon, tylko to nie spowoduje zmiany czolowki stawki... zreszta chyba zadne zmiany fizyki tego nie spowoduja :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2009, o 21:26 
.
tak sa ograniczenia w naciskaniu klawiszy, ale........ wiadomo juz ze kers w rzeczywistoci bedzie uzywany tylko na prostych, w grze byloby tak samo, a jak jest prosta to nacikasz tylko gaz, a jak ktos bedzie chcial uzyc gdzie indziej to jego strata :)

Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2009, o 22:17 
.
i co tak ucichło?? moze administratorzy zdradzą co bedzie nowego ;/ mam nadzieje ze duzo, bo czas na zmiany nadszedl :)

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2009, o 07:05 
.
Chcesz zmian?! Zapraszamy na http://owch.pl :D U nas KERS działa świetnie..

Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2009, o 13:17 
.
MLOSPEED - powtarzasz się 8)
Z resztą daj spokój z tym "owch". Każdy kto chciał już to widział. Sam ostatnio zaglądnąłem sprawdzić, czy się coś zmieniło na lepsze w podejściu admina do ludzi i na dzieńdobry zobaczyłem żądanie przeprosin od wszystkich, którzy wylecieli za myślenie inne niż admina ... to nie dla mnie. Wolę tu grę mniej rozwijaną, ale taka w której każdy może mieć swoje zdanie :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2009, o 11:57 
administrator
Witajcie.

Nowej szaty graficznej nie planujemy. Nasze zaangazowanie idzie w tej chwili w inne czesci portalu. Niemniej moglibysmy wprowadzic pewne zmiany w sposobie rywalizacji.
Czekamy na wasze propozycje uatrakcyjnienia zasad.
W tej chwili engine gry został tak perfekcyjnie opanowany przez grupke osob iż odbiera to chęc do rywalizacji innym. Wiem to z wlasnego przykładu. Kiedys przysiadając 1-2 godziny moglem walczyc o top 10. Teraz to pobozne zyczenie. Tak wiec moze jakies obciązania "wagowe" dla najlepszych? Moze podział ligi na klasy juniorską, seniorską, master itp?
Poszukujemy takze osoby mogącej pomoc w prowadzeniu takiej ligi oraz osoby posiadającej wiedze w programowaniu w przypadku zainteresowania przeprowadzeniem gruntowniejszych zmian.

Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2009, o 19:10 
.
Szkoda :( liczylem, jak i zapewne wszyscy, ze sie cos zmieni :( jesli chodzi i rozne ligi, to moim zdaniem niewiele to zmieni, w tej najlepszej lidze i tak wiadomo kto wygra

Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2009, o 12:26 
administrator
Wejdzie kers, slicki i nowe Aero :).
Czy maja byc wprowadzone kary wagowe?

Troche sie zastanawiam jak ma dzialac kers... czy max energi zgromadzonej w bateriach ma byc rowny max energii jaka mozna uzyc w ciagu okrazenia czy moze byc wiekszy?

Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2009, o 17:39 
administrator
Najlepszych, zmianą nawet całej gry i tak nie przesuniemy wiele w tabli. Gry tego rodzaju zależa od predyspozycji ktore sie nabywa i potem wykorzystuje w roznych symulacjach. Refleksu i synchronizacji ruchów nie oduczymy. Nasza dyskusja miala sprowokowac do rozmowy nad wprowadzeniem czynnika ktory utrudni rywalizację najlepszym i pozwoli cieszyc sie z gry tez troche słabszym.
Nie wiem ale wchodzimy tu juz w sferę manageringu ale moze kierowcy nie powinni jezdzić jednakowymi samochodami. Poprzedni sezon moglby zostac uznany za okres ustalajacy np sprintową wartość kierowcy. Liga podstawowa wymagałaby ukonczenia np pelnego sezonu w celu ustalenia wartosci zawodnika ktory przystepujac do sezonu w roku nastepnym moglby startowac w barwach zespolu ktorego na to stać. Nowo zarejstrowani jezdzilby w 2 lidze sprintowej, bez limitów. I tak w kółko. Zespol ktory wygrywa sezon dostaje extra fundusze i tak sie kreci. Mona by dodac sposoby na polepszenie bolidów zespołom które wykażą się w czymśtam :P itp.

Tytuł:
PostNapisane: 5 mar 2009, o 22:17 
.
trudno powiedziec jak bedzie z kersikiem, moze sami potestujcie i podejmijcie decyzje, a jak bedzie cos zle w sezonie to wszyscy sie wypowiedza i zmiany zawsze mozna zrobic :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1