F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 16 lip 2018, o 15:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "Gokart F1"- tor w Warszowicach- ODRADZAM!
PostNapisane: 20 sie 2006, o 15:57 
.
Witam!
Jeździłem ostatnio na torze kartingowym w Warszowicach (koło Żor, Pszczyny, Jastrzębia Zdroju). O ile sam tor nie jest zły, to obsługa pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Gokarty są zaniedbane, ciągle zdarzają się jakieś awarię. Jedna z nich, gdy poluzowało się koło i niemal odpadło (!) była przez obsługe tłumaczona tym, że... za szybko jeździmy! Ponadto 2 razy zdarzyło się nam, że w trakcie jazdy skończył się gaz w butli i trzeba było czekać aż wymienią :/. Ceny też są zabójcze 6 min- 15 zł... Jeździłem na lepszych torach za mniejsze pieniądze... Poza tym na każdym normalnym torze, przy większej ilości czasu są jakieś zniżki, a tutaj wydaliśmy ok. 200 zł i nie można było liczyć na żaden, nawet drobny upust. Krótko mówiąc odradzam. Gokarty są zaniedbane, często zdarzają się awarię, a zachowanie obsługi pozostawia wiele do życzenia.
Pozdrawiam
M.K.

Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2006, o 17:25 
administrator
Pamietamy pamietamy. Nasz 1 zlot w wisle okrasilismy wlasnie zawodami w warszowicach. z tego co piszesz nic sie tamnie zmienilo. Karty nierówne - czytaj zaniedbane, kazdy jedzie jak chce. Konczący sie gaz w polowie przejazdu to norma.

Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2008, o 10:53 
.
Widzę że post stary ale może przed sezonem ktoś z Warszowic to przeczyta, jeśli tak to mam kilka porad, przede wszystkim: jakoś gokartów - zróbcie coś żeby były wszystkie równe, nie kończył im sie gaz w czasie wyścigu, nie pękały opony i żeby nie miały innych awarii, trochę je odnówcie przed sezonem, możecie też poprawić hamulce żeby moi koledzy nie mówili że przegrali bo ich gokart nie chciał się zatrzymywać :D. Druga sprawa to obsługa KLIENT NASZ PAN a nie frajer który myśli że umie jeździć i trwoni kasę, ludzie na prawdę to kochają, trzecia sprawa możecie coś zrobić żeby było na chwilę gdzieś przysiąść jakieś małe zaplecze a nie ta buda do której trzeba się schylać, super sprawa to pomiar czasu, ja zacząłem jeździć do Zabrza żeby zobaczyć pomiar moich wyników, porównać się do innych i do rekordu toru to na prawdę przyciągnie dużo osób. Można jeszcze coś zrobić z kaskami ale wystarczy jednorazowa siatka do kasku np taka jakie dostaje się w fabrykach to na prawdę kosztuje grosze. Fajna strona www, reklama przy DK 81 gdzie trzeba skręcić, może coś w google albo na zumi ("gokarty" i pojawia się tor w blue city) - może już przesadzam ale to nie są znowu takie nakłady a sukces gwarantowany!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1