F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 17 sty 2018, o 03:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hungaroring - porownanie trybun
PostNapisane: 11 lip 2009, o 08:15 
.
Witam!
mapa toru
http://www.balatontravel.hu/uj/image/terkep_02.jpg
Srebrna 8 kubica
Az 260euro,widac sporo toru, choc w sumie jest za silver 1

Redbull
149 euro-sporo mniej niz srebrna, widac ostatni zakret i prosta, mozliwosc
zobaczenia startu

Srebrna 2
240 euro
widac dohamowanie co jest dosc efektowne

Brazowa
149 euro
brak duzego dohamowania

Redbul wydaje sie byc najciekawszy, choc srebrna 8(kubica) tez jest bardzo
fajna, ale jest az 90euro drozsza od redbula, skad to wynika ?

Co polecacie ?

srebrna 8 kubica
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... er8_pl.htm
srebrna 2
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... er2_pl.htm
brazowa
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... nze_pl.htm
redbull
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... ull_pl.htm

jest jezscze Danubius
http://www.hungaroinfo.com/formel1/tick ... ius_pl.htm
w tej samej cenie co redbul choc sporo slabsza

Tytuł: Re: Hungaroring - porownanie trybun
PostNapisane: 11 lip 2009, o 10:03 
.
Na tej stronce bilety na brązową i Red Bulla są już wyprzedane, więc zostają tylko te droższe.

EDIT:

Widzę, że tu jest jeszcze bronze w dosyć niskiej cenie:

KLIK

PostNapisane: 11 lip 2009, o 10:09 
.
barteks napisał(a):
Na tej stronce bilety na brązową i Red Bulla są już wyprzedane, więc zostają tylko te droższe.

EDIT:

Widzę, że tu jest jeszcze bronze w dosyć niskiej cenie:

KLIK

moge miec bilet na kazda z wymienionych trybun, w takim razie polecasz redbulla i brazowa ?

PostNapisane: 15 lip 2009, o 09:51 
.
Żeby się nie powtarzać, tutaj viewtopic.php?f=13&t=8140&start=45 znajduje się moja recenzja z pobytu na trybunie Redbull z ubiegłego roku.
Polecam również mojego autorstwa filmiki na Youtube oczywiście trybuna Redbull :) http://www.youtube.com/user/QbekR#play/uploads

OT: niestety z powodu wysokiego kursu Euro odpuszczam w tym roku F1 :(

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 17:12 
.
tak było na silver 8 (kubica) http://www.youtube.com/watch?v=riqbtq2iggQ

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 17:26 
.
Wiatr zmiotl prowadzaca reke, albo operator nie wytrzymal emocji :D

PostNapisane: 8 kwi 2010, o 21:22 
.
Ja w tym roku kupiłem na Danubius (byłem w 2009 na piątkowych treningach i było ok)

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 08:38 
.
zakladalem ten topic prawie rok temu :-) koniec koncow bylem na trybunie oznaczonej w tym roku jako 'schumacher silver', tuz przy granicy z silver 3 w 2. rzedzie, no i bardzo ja polecam, bylo widac dohamowanie do zakretu nr 12 ostatni wiraz i wejscie na prosta i czesciowo pozycje startowe, telebim na przeciwko.

Na jednym z treningow bylem pod trybuna kubica grandstand, w tym roku jako silver 1, z widokiem na szykane, efektownie wyglada dohamowanie z bliska, trzaski i iskry, gdybym mial jechac jeszcze raz wybralbym raczej gold 4, widac swietnie dohamowanie przed pierwszym zakretem a to wlasnie jest jedyne miejsce na hungaroringu gdzie dochodzilo do wyprzedzen. red bull jest o tyle fajna, ze widac co sie dzieje w pit lane a wyglada to bardzo efektownie

sluze pomoca jesli chodzi o wszelkie pytania nt. hungaroringu, bylem na kazdym z treningow kwalif wyscigu, polecam rowniez wyscigi GP2, goscie sa szaleni, wyprzedzaja sie w miejscach gdzie bolidy F1 nigdy by tego nie probowaly, trzeba przyznac dla oka jest efektowniej

jeszcze tylko dodam, ze najlepiej kupowac bilety na trybuny na ktore jest widok na jakis wiekszy zakret na ktorym bedzie spore dohamowanie, wtedy sa najwieksze wrazenia z ogladania, bolid przejezdzajacy obok Ciebie z predkoscia 300km/h na glownej prostej jest fajnie, ale po kilku razach chce sie jednak czegos wiecej, no i koniecznie kangaroo tv, bez tego traci sie orientacje kto jest na ktorym miejscu, zwlaszcza jesli prowadzacy zaczyna dublowac ostatnich w stawce, a w tym roku to bedzie juz po kilkunastu okrazeniach, kosztuje to ok 60 czy 70 e nie pamietam, ale jest swietne, wiem ze 2 lata temu byl komentarz polski, w zeszlym neistety nie bylo, sluchalem bbc radio z anthony davidsonem, np po kwalifikacjach w sobote gdy byl mega zamet z powodu awarii pradu wszyscy byli zdezorientowani a dzieki kangaroo tv bylo sie na biezaco ;-)

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 09:05 
.
To nie wystarczy telefon z aplikacją z f1.com/mobile plus ewentualnie jakiś prepaid lokalny żeby nie płacić paskarskich stawek za roaming (sama karta Vodafone kosztuje w przeliczeniu 20 PLN + kupujesz 100 MB za kolejne 20 PLN http://www.vodafone.hu/microsite/mobili ... tamax.html )?
A może wi-fi jest dostępne :) ?

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 09:48 
.
DrOzda napisał(a):
To nie wystarczy telefon z aplikacją z f1.com/mobile plus ewentualnie jakiś prepaid lokalny żeby nie płacić paskarskich stawek za roaming (sama karta Vodafone kosztuje w przeliczeniu 20 PLN + kupujesz 100 MB za kolejne 20 PLN http://www.vodafone.hu/microsite/mobili ... tamax.html )?
A może wi-fi jest dostępne :) ?

ten tor jest na zadupiu takich rzeczy jak wifi tam nie znaja :-)
z ta karta ciekawy pomysl, teraz to najlepiej tam byc z netbookiem, ta mniejsza odmiana laptopow, do tego kom jako modem, ewentualnie na komorce, choc wtedy nie ma sie np podgladu na widok z bolidow, radio rozmow etc

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 14:13 
.
Wiecie co, po cholerę jechać 500 km, płacić 2.000 zł za weekend tylko po to, żeby oglądać F1 na ekranie komputera lub innego wynalazku ?
Lepiej zostać w domu i 2.000 zł przeznaczyć na telewizor.

Ja wybieram się na GP aby powdychać spalin, smrodu opon (pachną bosko) posłuchać 18.000 obrotów i zobaczyć najlepszych kierowców.
W życiu nie przyszło mi do głowy, żeby mieć ze sobą coś innego niż czapeczkę Kubicy, flagę Polski lub Ferrari, i 1,5 l. wody niegazowanej.

Kto ma podobne zdanie ?

Pozdrawiam

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 14:16 
.
rozwadowski

Zgadzam się, dobrze prawisz :) Aczkolwiek będąc pierwszy raz na F1 byłem wszystkim tak zafascynowany, że nie wiedziałem co się dzieje na torze. Oczywiście miałem przed sobą TV. Później dowiedziałem się o Kangoroo TV ale już się nie opłacało wypożyczać na sam wyścig.
Jedyna elektronika na F1 to cyfrak i Kangoroo TV ewentualnie.

Nie cytuj poprzedniego posta!
Moderator

Ostatnio edytowano 9 kwi 2010, o 15:38 przez KubaR, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 14:24 
.
rozwadowski napisał(a):
Wiecie co, po cholerę jechać 500 km, płacić 2.000 zł za weekend tylko po to, żeby oglądać F1 na ekranie komputera lub innego wynalazku ?

Ja wybieram się na GP aby powdychać spalin, smrodu opon (pachną bosko) posłuchać 18.000 obrotów i zobaczyć najlepszych kierowców.
W życiu nie przyszło mi do głowy, żeby mieć ze sobą coś innego niż czapeczkę Kubicy, flagę Polski lub Ferrari, i 1,5 l. wody niegazowanej.

Kto ma podobne zdanie ?

Pozdrawiam

wez sobie jeszcze duza flage na ktorej namalujesz sobie miasto z ktorego pochodzisz :-D wybacz stary, ale tym tekstem mnie rozbawiles, pojedziesz na GP to zobaczysz.
jasne, ze chodzi tez o slodkawy zapach paliwa, palenie opon i dzwiek silnika tych maszyn, ale ja chce wiedziec co sie dokladnie dzieje na torze, sluchac rozmow radiowych inzynierow z kierowcami, znac ich czasy na kazdym sektorze etc oprocz wody zabralbym tez czapeczke na glowe i krem do opalania bo wyjdziesz odwodniony i fioletowy.

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 21:34 
moderator
No przecież napisał o czapeczce Kubicy, nie czytałeś całości, którą w dodatku cytujesz? :>

PostNapisane: 9 kwi 2010, o 22:05 
.
Po co Ci czasy sektorów kierowców w czasie wyścigu Live ?
Przecież to widać na torze z dużą dokładnością jak siedzisz w jednym miejscu czy ktoś dochodzi czy odstaje.

Może jestem z innej, mniej cyfrowej / HD epoki.

PostNapisane: 10 kwi 2010, o 14:07 
.
form1fan napisał(a):
[pojedziesz na GP to zobaczysz.

Byłem już chyba z 10 razy ....

PostNapisane: 10 kwi 2010, o 23:50 
redaktor F1ultra
rozwadowski napisał(a):

:)2 no ja bym jeszcze lornetkę do tego ekwipunku dodała :P czasami się przydaje kiedy chce się odczytać czas :P, a LT czy inne duperele są wtedy całkowicie niepotrzebne :)

PostNapisane: 12 kwi 2010, o 20:56 
redaktor F1ultra
Zwłaszcza jeśli tę ciężką lornetkę dźwiga na swojej wątłej szyi koleżanka ;)

Skoro już jesteśmy przy dobrych radach to ja polecam zaopatrzenie się w krem z wysokim filtrem. Nawet jeśli będzie chłodniej to słońce nieźle przypieka gdy się spędza po kilka, albo kilkanaście godzin na trybunie. Ja miałam 30-kę, a i tak spaliłam się jak tost. Na Hungaro rzadko pada ;)

PostNapisane: 13 kwi 2010, o 19:10 
moderator
Ja bylem raz i padalo, wiec rzeklbym, ze zawsze pada jak jestem :) Ale co to byl za wyscig....

PostNapisane: 27 kwi 2010, o 09:33 
.
form1fan napisał(a):
rozwadowski napisał(a):

Kto ma podobne zdanie ?

Pozdrawiam

wez sobie jeszcze duza flage na ktorej namalujesz sobie miasto z ktorego pochodzisz :-D wybacz stary, ale tym tekstem mnie rozbawiles, pojedziesz na GP to zobaczysz.
jasne, ze chodzi tez o slodkawy zapach paliwa, palenie opon i dzwiek silnika tych maszyn, ale ja chce wiedziec co sie dokladnie dzieje na torze, sluchac rozmow radiowych inzynierow z kierowcami, znac ich czasy na kazdym sektorze etc oprocz wody zabralbym tez czapeczke na glowe i krem do opalania bo wyjdziesz odwodniony i fioletowy.

Ależ proszę bardzo. Bierzesz na torze "kangura" i masz jeszcze więcej informacji niż w TV, bo możesz się przełączyć na dowolną z kilkunastu kamer. Do tego czasy live. I to wszystko nie tylko podczas F1, ale również podczas odbywających się na torze wyścigów serii "towarzyszących" :)

Krem na Hungaro - obowiązkowy, aczkowiek byłem tam w 2006 roku i bardziej przypominało to błotniste Woodstock, niż GP Węgier :)

Zaletą pobytu na torze w porównaniu do TV jest też fakt, że nie musisz słuchać pierdolenia Borowczyka.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1