F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 17 sie 2018, o 14:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hiszpania 2008
PostNapisane: 28 sty 2008, o 11:34 
.
Znalazłem taki link.

(Bilety w cenie wyjazdu) więc może niektórych zainteresuje.

http://www.funclub.pl/wycieczka.php?id_ ... Qwod3QZqPA

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2008, o 17:34 
.
Jakoś dziwnie tanio :wink: Nawet biorąc pod uwagę, że bilety to z pewnością miejscówka na trawce. I do tego jeszcze hotel*** i to 4 dni.
Coś nadal za mało wychodzi...nie wiem czy bym zaryzykował :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2008, o 20:56 
moderator
Zbyt pięknie brzmi :D

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2008, o 22:17 
moderator
Moja siostra jezdzila z tym biurem na splywy kajakowe, moi znajomi byli w tym roku w grecji (po sezonie, w polowie wrzesnia). Wszystko za smieszne pieniadze.

Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2008, o 09:32 
.
Hmm... gdyby ktoś z forum by się ewentualnie wybierał i zastanawiał się nad tym wyjazdem to dajcie znać :) Możemy zająć cały autokar :D

Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2008, o 10:18 
.
Szkoda że nie organizują takiej wyprawy na Węgry albo Włochy. Moje fundusze to ledwie 800-1000zł;/

Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2008, o 20:11 
moderator
Podpowiedz im ;)

Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2008, o 22:35 
.
zajcyk napisał(a):
Szkoda że nie organizują takiej wyprawy na Węgry albo Włochy. Moje fundusze to ledwie 800-1000zł;/

Zawsze jest jeszcze Expander :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2008, o 19:35 
.
Za takie pieniędze i w takim standarcie to już jutro mogę wpłacić "dutki" na odpowiednie konto :) , proszę podać tylko jego numer (jeśli oczywiście wszystko jak w opisie :)5 )

Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2008, o 23:13 
.
Mam pytanie wybieram się właśnie na GP Hiszpanii za pośrednictwem biura ".funclub" w cene wycieczki wliczony jest 3 dniowy bilet GENERAL ADMISSION nienumerowane,telebim ok. 150 EUR istnieje możliwość wymiany biletu na inny oczywiście z dopłatą i tu mam dylemat, który z biletów wybrać możliwości mam 6 to jest
SEKTOR J 325 EUR numerowane,telebim
SEKTOR K 325 EUR numerowane,telebim
SEKTOR N 239 EUR numerowane,telebim
SEKTOR P 225 EUR numerowane,telebim
SEKTOR T 215 EUR numerowane,telebim
SEKTOR B 304 EUR numerowane,telebim
Jeżeli ktoś był na Circuit de Catalunya i chetnie się podzieli informacjami to będę bardzo wdzięczny.Natomiast co do wyjazdu przez biuro turystycze funclub będzie to mój pierwszy wyjazd i nieukrywam że mam pewne obawy.Po rozmowie tel. wygląda to całkiem nieżle podobno ponad 20 na 50 miejsc jest już zajęta.Z tego co się dowiedziałem to istnieją wcześniejsze wyjazdy na tor chodzi o GP2.Jeżeli ktoś coś wie na temat tego biura to proszę pisać Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2008, o 20:12 
.
Witajcie.
Ostatnio sie zapisałem u Was na forum. Tak sobie przeglądam i jest to naprawdę ciekawa lektura. Ale do rzeczy:
Znalazłem takie coś na allegro (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=305216270) a że trochę świeży jestem to wydaje mi się że cena jest bardzo niska i szukam tu jakiegoś haczyka. Proszę doświadczonych forumowiczów o opinię na ten temat.

Pozdrawiam pw85

Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2008, o 11:23 
.
Też jestem poważnie zainteresowany wyjazdem do Hiszpanii przez biuro FunClub.
dred_son masz już miejsce zarezerwowane w funclubie ? zdecydowałeś się zmienić GENERAL ADMISSION na trybunę ? Jakie masz odczucia w kontaktach z funclub ? bo cena naprawde jest atrakcyjna. Szukałem w sieci opinii o tym biurze, i jak narazie to większość jest raczej negatywnych, ale niewiem czy tym tak do końca można się sugerować. Ktoś może ma jeszcze jakąś opinie o tym biurze?

Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2008, o 16:15 
.
Emet -kontakt z pracownikiem biura FunClub " telefoniczno-mailowy" jak narazie przebiega bez zarzutów co do samej firmy to nie wiem z różnymi opiniami miałem do czynienia 60% na tak .Co do biletu GENERAL ADMISSION to raczej odpada czekałem na jakąś podpowiedż widać mało kibiców z Polski tam bywało bądż nie chcą się podzielić informacjami co do miejsc na torze.Wybrałem Sektor N blisko zakrętu Campsa.Poprosiłem o ten bilet oczywiście dopłata, ale czy go dostanę to już zależy od biura.Czekam właśnie na odpowiedż w tej sprawie. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń do FunClub wypytaj o oszczegóły, które cię interesują resztę wiadomości otrzymasz mailowo do wczoraj było wedle zapewnień biura 30 osób chętnych na 50 wolnych miejsc ile w tym prawdy nie mam pojęcia.Dodam że mam lekkie obawy, ale cena mnie kusi.Zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2008, o 21:47 
.
Otrzymałem przed chwilą maila od FunClub bilety na sektor N niedostępne szkoda!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2008, o 21:54 
.
Moze cos pomoga zdjecia satelitarne toru http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=41.5 ... 1&t=h&z=17. Bylem tam na testach w listopadzie. Sektor N wydaje sie dobrym rozwiazaniem a tymbardziej B (ze wzgledu na niewielka predkosc mozna zrobic fajne zdjecia). Zdecydowanie odradzam prosta startowa, ze wzgledu na halas, predkosc i siatki odgradzajace tor ogladanie wyscigu jes tam pewnie srednio przyjemne. Najlepsze miejsca na prostej to ostatni sektor i to tez na samej gorze. Na 'P' nie bylem, wiec sie nie wypowiadam. Montmelo polecam - fajny tor i dobre polaczenie z Barcelona i Girona.

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, o 09:00 
.
Rozmawiałem z kimś z FunClubu pare dni temu, otrzymałem informacje że z tego co aktualnie wiedzą pozostały tylko bilety na trybune B i je można próbować za dopłatą rezerwować. Mówili też że mają już na wyjazd jakąś grupe 30 osób, ale niewiem dokładnie czy to jest jakaś zorganizowana grupa. :roll:
dred_son zaproponowali tobie jakiś inny sektor jesli N jest niedostepny? czy pozostaje tylko GA ?

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2008, o 17:40 
.
Robur wielkie dzięki.Emet wbrałem już sektor B(podobno bilet jest dla mnie zarezerwowany) trzeba wcześniej zgłosić ja jutro wpłacam zaliczkę , raz kozie śmierć.Jak się zdecydujesz jechać to daj znać.Bilety są tańsze tylko do 02.03.2008 więc czasu nie ma za dużo.Z tymi chetnymi to mówią raz żę jest 30 -stu,dzisiaj że pewnych osób jest dwadzieścia a czekają na jakiś zakład pracyma niby jechać około 30 osób czyli komplet.Nie wiem na ile jest to wiarygodne z tego co dzisiaj rozmawiałem to 40 osób i wyjazd dojdzie do skutku.Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2008, o 09:59 
.
Hej! Sorry, że tak późno, ale nie zaglądałam wcześniej na forum.
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TRYBUNĘ "B"!
W 2001 bylam na GP Hiszpanii i miałam miejscówkę na trybunie B. Miejsca są genialne, niesamowita atmosfera, dużo wypadków i ogólnie bardzo ciekawe miejsce.

To jednak 2001 a nie 2004, jeju to już tak dawno było :o

Ostatnio edytowano 31 mar 2008, o 07:56 przez JoDi, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2008, o 16:31 
.
JoDi napisał(a):
Hej! Sorry, że tak późno, ale nie zaglądałam wcześniej na forum.
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TRYBUNĘ "B"!
W 2004 bylam na GP Hiszpanii i miałam miejscówkę na trybunie B. Miejsca są genialne, niesamowita atmosfera, dużo wypadków i ogólnie bardzo ciekawe miejsce.

:)2 Może znasz jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania na torze lub w pobliżu Circuit de Catalunya :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2008, o 22:35 
.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów był na torze Circuit de Catalunya i podzieli się informacjami co ciekawego jest do zwiedzenia na torze jak i w okolicach toru, będę bardzo wdzięczny :D .I jescze jedno czy ktoś z Was wybiera się na GP Hiszpanii przez biuro turystyczne FunClub jeżeli tak to może jakiś kontakt.Pozdrawiam :)2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1