F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 24 paź 2018, o 07:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2008, o 07:47 
.
Szczerze mówiąc, to na zwiedzanie okolic nie miałam wiele czasu, ponieważ na tor dojeżdżałam autokarem rejsowym i była umówiona godzina odjazdu. Ale tak naprawdę, to wokół samego toru nie bardzo jest co zwiedzać, bo to taka trochę pustynia ;) Samo miasteczko Montmelo nie jest duże, ale oczywiście na czas Grand Prix trochę ożywa. Jeśli już coś zwiedzać, to polecam Barcelonę (zwłaszcza pokaz muzyczno świetlny przy fontannach). No i jak już się jest w Katalonii, to koniecznie trzeba podjechać do Andory na super tanie zakupy (strefa bezcłowa) albo na Montserrat do klasztoru, gdzie produkuje się pyszne alkohole i są darmowe degustacje. Oj, źle się to dla mnie wtedy skończyło ;)

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2008, o 20:04 
.
:cry: trochę mnie zmartwiłaś myślałem że organizatorzy GP Hiszpanii zapewniają jakieś atrakcje na torze,może coś się zmieniło od czasu kiedy byłaś ostatnio .Dzieki za odpowiedż :)2

Nie cytuj w całości ostatniej wypowiedzi.
Moderator

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2008, o 20:44 
.
Możliwe, że z drugiej strony toru były wystawione jakieś miasteczko F1, bo na samym torze były tylko takie małe stoiska i to głównie sponsorów, a nie samych teamów. Ale to było dawno temu i teraz pewnie dużo się zmieniło. ;)

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2008, o 20:53 
.
W ubiegłym roku prawdopodobnie w Barcelonie był Pit Lane Park BMW a co do miasteczka F1 to powinno być, tylko jestem ciekaw co w tym sezonie będzie wystawione oby jak najwięcej zespołów miało swoje "namioty" :)2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1