F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 12 lis 2018, o 19:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2007, o 20:29 
moderator
Hehe tylko pozazdrościć wszystkim co byli , co do tej fotki z Ikarusem, to niezłe, tak mi wpadł pomysł, że powinny być wyścigi takich przegubowców, była by niezła zabawa :lol: chyba jeszcze tego nikt nie wymyślił, ciężarówki się już ścigają, samochody z przyczepkami kampingowymi i inne wynalazki, teraz czas na autobusy przegubowe :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2007, o 21:11 
.
Sansei napisał(a):
Hehe tylko pozazdrościć wszystkim co byli , co do tej fotki z Ikarusem, to niezłe, tak mi wpadł pomysł, że powinny być wyścigi takich przegubowców, była by niezła zabawa :lol: chyba jeszcze tego nikt nie wymyślił, ciężarówki się już ścigają, samochody z przyczepkami kampingowymi i inne wynalazki, teraz czas na autobusy przegubowe :wink:

Robiąc to zdjęcie (zdjęcia Ikarusa, bo było ich więcej ale je usunąłem) tez myślałem że fajnie byłoby oglądać takie wyścigi :wink: chciałbym podzielić się także wrażeniami w całgo naszego wyjazdu, początek to sobota godzina 12.00 i wyjazd z Czerwonaka (6 km od Poznania) przejazd trasą Poznań, Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała, Korbielów i dalej prosto w dół, aż do Budapesztu do którego dojechaliśmy (2 samochody po dwie osoby) około godziny 23.30 do godziny 2.00 chodziliśmy po Buda i Peszcie, następnie udaliśmy się na parking przy torze, po drodze mała przygoda z Policją, która zatrzymała mnie do.... dmuchania w rurkę w celu sprawdzenia czy nie "brałem" he he he było po Węgiersku ni ch..a nie zrozumiałem ale ogólnie ok. dojechaliśmy na tor i spać reszta popijała piwko ale padli wkrótce, pobudka o 5.45 i na tor, na zdjęciach widac gdzie siedzieliśmy(choć o miejsce szczególnie przed wyścigiem F1 trzeba było sie prawie bić) wrażenia bardzo pozytywne, aczkolwiek wybierając się kolejny raz warto mieć miejsce na trybunie jakiejkolwiek pod miejscem gdzie byłem lub w prawo czyli w kierunku trybuny Red Bulla. Jedzenie faktycznie jakieś takie ale można coś poszukać. Z tego miejsca oglądaliśmy wszystko oprócz GP2 podczas którego obeszliśmy wszystkie możliwe zakamarki wokół toru (hmmm nie zabrałem wtedy aparatu, ale parę zdjęć i filmów zrobiłem komórką, może jakoś je wstawię) Sam wyścig F1 na stojąco (na zielonej kalimacie miłych sąsiadów ) Powrót szybko, bo w pracy musiałem byc w poniedziałek, droga taka sama tylko w odwrotnym kierunku he he. Na miejscu byliśmy o 4.00 w poniedziałek .Byłem na GP pierwszy raz, ale myślę, że nie ostatni.
A i jeszcze ciekawostka, ze strony na której zakupiłem bilety dostałem już propozycję zakupu bieltu na GP w przyszłym roku z 15% zniżką .... zobaczymy

Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2007, o 20:50 
moderator
Jak bylem rok temu na GP Wegier, to byl wyscig Ikarusow :wink:
Na zdjeciu wyprzedzanie po zewnetrznej:
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2007, o 21:10 
moderator
Pięknie, chętnie bym oglądał taka serie, pewnie I1 :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2007, o 09:25 
.
Witam, ale Waszą karimatkę to ja sam osobiście podwijałem, znaczy dbałem

nie no przypilnowana była elegancko, czyściutka nie mam żadnych pretensji :) Jak by wszyscy Polacy zachowywali się tak kulturalnie ja Wy to było by dużo milej i sympatyczniej ale niestety niektórych trochę ponosiła fantazja( np. rodzinka kamerzystów z mamusią i synkiem na czele :D ), na szczęście nie tylko Polaków więc i wstyd mniejszy

no i oczywiście pozdrawiam[/quote]

pzdr.

Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2007, o 17:16 
.
wip, dzieki, bedzie na pamiatke, a tu link do filmiku ktory nakrecilem pod podium, moze kogos zainteresuje:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 5405&hl=pl

Tytuł:
PostNapisane: 20 sie 2007, o 18:42 
.
Pozdrowienia dla leo i calej ekipy od sasiada "TIGER" :)2

Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2008, o 21:02 
.
Witam
Czy może ktoś wrzucić fotkę (fotki) z miejsc stojących pomiędzy trybuną SILVER 2 a SILVER 3? Chce się dowiedzieć co widać z tego miejsca, czy jest tam widoczny telebim, który znajduje się przed Silver 2 lub Silver 3.
Czy ogólnie jest trudno się tam dostać czy jest tam tłoczno? Dzięki za wszystkie wskazówki, po prostu wybieram się z ekipą i chcę zrobić rozpoznanie :D

Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2008, o 19:00 
moderator
Zdjec z tamtego miejsca nie mam, super tloczno tam nie jest - to na bank. My nie mielismy zadnych watpliwosci, ze tam sensu nie ma stac. Poczytaj inne tematy - tam napisane jest gdzie warto stac majac bilety GA.

Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2008, o 23:16 
.
Ja podczas wyścigu stałem tutaj
http://pl.youtube.com/watch?v=pmOtxV4g_7w
fajne miejsce, widać telebim i dość dużą część toru (potrzebna lornetka),
A z miejsca, o które pytasz mam tylko jedną fotkę
Obrazek

moim zdaniem nie warto :) tam stać.

Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2008, o 10:38 
.
Mam pytanie, czy jest ktoś na forum kto był na GP Węgier i nie kupował biletów przez internet tylko na miejscu w sobotę, chodzi mi oczywiście o bilety na trawę (GA). Słyszałem, że nie ma problemu nawet w niedziele z kupnem biletów ale chciałbym aby ktoś to potwierdził.

Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2008, o 22:43 
.
Ja kupowałem w sobotę około 10-11 rano i nie było żadnych problemów.

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2008, o 08:04 
.
Wolf-Hak napisał(a):

W tym roku też byś tak zrobił?
Gdzie zajmowałeś miejsca i o której wchodziłeś na tor w niedzielę ?

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2008, o 23:00 
.
Prawdopodobnie też tak zrobię (o ile pojadę), generalnie byłem w kilku miejscach podczas Q, a wyścig oglądałem na końcu prostej startowej. W niedzielę byłem coś koło 8-8:30 i było jeszcze w miarę luźno.

Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2008, o 23:09 
.
michal_krasnik napisał(a):
Wolf-Hak napisał(a):

W tym roku też byś tak zrobił?
Gdzie zajmowałeś miejsca i o której wchodziłeś na tor w niedzielę ?

mysmy byli 5-30 i byla kolejka od 6 otwieraja warto sobie juz wziazc wszystko (mozna bylo wniesc wszystko) i wg mnie jesli na GA to najlepiej jest albo zaraz za trybunami gold a silber 3 albo nad silber 3 i co wazne wejsciem najblizej polozonym od tych miejsc

Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2008, o 10:01 
moderator
W tym roku moze byc troszke inaczej - przeciez tam pojedzie 20 tys Polakow, wiekszosc na GA :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2008, o 10:18 
.
Kaku albo ktos inny z was,ktorym wejsciem najlepiej wejsc by byc na GA w okolicy trybuny Silver 4? 7 czy 6A ?

Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2008, o 22:38 
.
valenciano napisał(a):
Kaku albo ktos inny z was,ktorym wejsciem najlepiej wejsc by byc na GA w okolicy trybuny Silver 4? 7 czy 6A ?

Raczej bez znaczenia, bo praktycznie cały tor można obejść dookoła :)

Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2008, o 23:00 
.
Tak wiem ale chodzi o to by bylo jak najblizej do pobliza Silver 4 bo z tego co czytam to kto pierwszy ten lepszy.

Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2008, o 23:25 
moderator
valenciano napisał(a):

To juz nie ma wielkiego znaczenia. Generalnei jak otworza brame, to ludzie tam biegna na pelnym gazie, ale az tak szybko te miejsca nie znikaja, zeby 100 metrow roznicy w dojsciu mialo jakies znaczenie. My wchodzilismy 7, bo mielismy blizej z pola namiotowego, choc 6A jest chyba minimalnie blizej. Na qual wchodzilismy wejsciem kolo trybuny Gold4 (na mapce, ktora znalazlem na szybko nie ma w ogole tam wejscia zaznaczonego) i mielismy super wypasne miejsca, ale na wyscig ludzie zbierali sie szybciej, wiec nie bylo warto ryzykowac. Szczegolnie, ze na miejsce zabralismy spiwory i karimaty - zanim przyjdzie reszta ekipy na takiej karimacie mozna sie jeszcze przekimac troszke (standardowo na karimate wchodza 3 miejsca siedzace - choc stalismy caly wyscig).

Link do tej mapki:
http://www.balatontravel.hu/uj/image/terkep_02.jpg

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1