F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 12 lis 2018, o 19:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hockenheim 2008
PostNapisane: 1 sie 2007, o 20:37 
.
Mam jedno pytanie związane z tym wyścigiem. Jako że jestem zainteresowany wyjazdem na ten wyścig, tojuż teraz zainteresowałem się biletami. Chodzi mi o trybune Stehtribune Spitzkehre. Jest ona umieszczona przy dohamowaniu po Parabolice. Niby jest trybuna, niby jest Tv screen, miejsce chyba najatrakcyjniejsze (dohamowanie po bardzo dlugiej prostej). Cena - 128 ojro. O co chodzi? Gdzie tu jest haczyk? Bardzo prosze o odpowiedz...

Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2007, o 23:18 
.
Miejsca nie są numerowane, a "trybuna" zbudowana jest z desek. Podczas wyścigu wszyscy stoją bo stopnie są niski i jest trochę ciasno.

Ogólnie jednak polecam. :)2

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 10:56 
.
Dzieki Sanchez :)2 . Jakby ktoś dysponował jeszcze (choćby malutkim) zdjęciem z tej trybuny to czy moglby sie ewentulnie nim pochwalic? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 11:12 
.
Mam zdjęcia w domu - jak nie zapomnę to postaram się coś Ci wrzucić.

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 13:52 
.
Witam,

Ja też się zastanawiam już teraz nad wyborem miejsca, tym bardziej, że do 11 sierpnia 2007 w sprzedaży są bilety za 75 % ceny!!! Chodzi o 75 lecie toru.

Jak wygląda sytuacja na Parabolika? czy to jest trawka czy też drewniana? Nie ma telebimu trochę szkoda bo T14 na Nurburgringu była całkiem fajna.

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 13:57 
.
Ok, znalazłem już wszystko co potrzeba:
http://www.hockenheimring.com/Default.aspx?tabid=652

jest tu panorama

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 14:10 
.
Chyba to mocno nieaktualne. Na miejscu Spitzkehre wogóle nie ma nic poza małym nasypem z ziemi.

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 14:17 
.
Tez wlasnie zauwazylem. Mowiles o trybunie a tu nasyp z ziemii. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2007, o 22:01 
.
Wygląda na to że to 75% ceny to tylko dla niemców... Dziwna sprawa, ale na angielskiej wersji strony tego nie ma - albo przeoczyłem.
I jeszcze jedno : do ilu lat jest się wpuszczanym na bilet Child? 16?

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, o 15:53 
.
Co do tych 75% tylko dla Niemców to bajka :wink: Wczoraj ze znajomymi kupiliśmy już 9 sztuk na trybunkę Nord C z zadaszeniem :P oczywiście po 25% zniżce.

Znajomy kupował na EasyGPT bodajże za 226e a na oficjalnej stronce Hocki są te same za jakieś 200e. Potem będą jakieś 70e droższe więc warto - zawsze to już na nocleg będzie.

Tak więc jeśli ktoś chce zaryzykować tak wczesny zakup biletu to polecam...ale trzeba się spieszyć bo pormocja chyba już dobiega końca :)4

PS - kto nie ryzykuje ten nie jedzie :D

Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2007, o 21:50 
.
Nie znam niemieckiego wiec zacytuje :)

"Denn alle Fans, die sich bis zum 11.August 2007 ihr Formel 1-Ticket sichern, zahlen nur 75% des Ticketpreises vom letzten Jahr und sparen zudem die Vorverkaufsgebühr. Die Jubiläumstickets gelten für das komplette Formel 1-Rennwochenende 2008 und müssen, nach einer Anzahlung von 75% des Jubiläums-Sparpreises, erst zum 7.5.2008 vollständig bezahlt werden."

wiecej: http://www.hockenheimring.com/Default.aspx?tabid=1038

Czy moglby ktos ktos przetlumaczyc?? Dzieki

Nemezis.... kto nie ryzykuje ten jedzie na SPA'07 :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 11 sie 2007, o 21:49 
.
Ludwas, na Spa był plan doskonały ale budżet za mały :wink:

A wracając do Hockenheim - czy ktoś z Was może się podzielić wiedzą nt noclegów z tego terenu? Jak wygląda sprawa pola namiotowego albo jakiegoś pobliskiego taniego hoteliku czy też motelu. Za wszelkie wskazówki dziękuję z góry :)2

Jakby ktoś będzie miał też bilet zakupiony i jedzie to dajcie też znać - trzeba się koniecznie spotkać na miejscu :D

PS - a my Ludwas zaryzykowaliśmy i jedziemy na Hocki 8) ... muszę tylko już urlop podpisać :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 30 gru 2007, o 20:41 
.
Witam, moze ktos sie orientuje czy na miejscu w czwartek beda w sprzedazy bilety 3-dniowe ? Spanie planuje na pobliskim campingu ale tam chyba trzeba zrobic rezerwacje..

Tytuł: bilety
PostNapisane: 29 mar 2008, o 18:43 
.
a jak kupic bilety kto wie ??

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2008, o 19:24 
moderator
Wpisac na google "hockenheim tickets" i wybrac jedna z wielu stron oferujacych sprzedaz biletow lub wejsc na strone glowna toru.

Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2008, o 22:11 
.
adhoc napisał(a):
Witam, moze ktos sie orientuje czy na miejscu w czwartek beda w sprzedazy bilety 3-dniowe ? Spanie planuje na pobliskim campingu ale tam chyba trzeba zrobic rezerwacje..

Byłem w 2006 na Grand Prix Niemiec na torze Hockenheim.Na miejsce dotarłem w piątek około 6.00 rano , bilety 3-dniowe były dostępne bez żadnych problemów jedynie z biletami na trybunę Mercedesa było gorzej chociaz póżniej dookoła toru kreciło się paru gości którzy oferowali te bilety.Ogólnie nie miałem żadnych problemów tym bardziej nie powinieneś mieć ich w czwartek.Ze spaniem to musisz wybrać dobre miejsce nie wiem jak camping ale na polu namiotowym działo sie oj działo .Niemieccy kibice w większości i nie tylko do porannych godzin balowali, mnie to nie przeszkadzało, ale jeżeli ktoś woli się wyspać to niech się porządnie rozglądnie gdzie będzie biwakował.Pozdrawiam :)2

Tytuł: Re: bilety
PostNapisane: 29 mar 2008, o 22:22 
.
[quote="maczo100"]a jak kupic bilety kto wie ??[/quote
Jak wspomniałem wyżej kupisz na torze bez żadnych problemów.Zależy kiedy tam dotrzesz i oczywiście jaki sektor.Droższe będa napewno,a co do tańszych biletów mogą być braki w co osobiście wątpie tor jest duży tzn. pojemny i jak byłem tam ostatnio to było" trochę" wolnych miejsc . :)2

Tytuł: bilety 75%
PostNapisane: 31 mar 2008, o 08:06 
.
wirus napisał(a):
Witam,

Ja też się zastanawiam już teraz nad wyborem miejsca, tym bardziej, że do 11 sierpnia 2007 w sprzedaży są bilety za 75 % ceny!!! Chodzi o 75 lecie toru.

Jak wygląda sytuacja na Parabolika? czy to jest trawka czy też drewniana? Nie ma telebimu trochę szkoda bo T14 na Nurburgringu była całkiem fajna.

pozdrawiam
gdzie te bilety tanie ???? KUPIC kolego ?

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2008, o 20:38 
.
Proszę o pomoc! Chce kupic 2 bilety na stronie toru hocenheimring, niestety nie znam niemieckiego a jak sie przelączy na ang . to online się nie da kupić przynajmniej u mnie tak się dzieje :-? . Wybralem bilety, wpisalem dane i dalem dalej, dostalem maila i tu zaczyna sie problem.. klikam na link i wyskakuje mi cos chyba z ubezpieczniem no ok cos tam wybieram jakies daty :wink: i dalej..., na sam koniec wyskauje mi cena jakie 6 euro z czyms, wybieram jak chce placic i co???? place najpierw za to ubezpieczenie czy co to jest a potem placi sie za bilet?? bo nigdzie nie jest napisane ze laczna suma to kolo 300 eur bo tak gdzies to wyjdzie tylko sama cena za to ubezpiecznie. Jak ktos bedzie tak laskawy to prosze o pomoc z gory dziekuje :)

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2008, o 10:08 
.
Sanchez napisał(a):
Chyba to mocno nieaktualne. Na miejscu Spitzkehre wogóle nie ma nic poza małym nasypem z ziemi.

moze buduja te trybune tylko na wyscig?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1