F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 23 sty 2018, o 02:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2006, o 21:07 
.
Jako że jestem fanem zarówno F1 jak i kolarstwa cieszy mnie że dzisiaj
peleton 89 Giro d'Italia zawitał na Spa-Francorchamps :

PS : DAVIDOFF, twój opis pobytu na GP Belgii jest wspaniały.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 16 maja 2006, o 19:49 
.
Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze :)2 :)2 :)2 Kurka z lezka w oku spogladam na ten tor... czemu nie mozna cofnac czasu :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2007, o 09:56 
.
DAVIDOFF, Jaką miejscówkę polecasz na SPA ? (Tylko nie covered gold)

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2007, o 10:10 
.
Ja w tym roku wybieram się na GP Belgii, ale obawiam się, że w najlepszym razie czeka mnie trybuna "zielona". ;)

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, o 19:31 
.
Jaka miejscowke polecam?
Hmmm dobre pytanie. Przede wszystkim nalezy zauwazyc , ze GA jest tutaj jednym z lepszych , wiec jak ktos nie chce zbyt duzo pieniedzy ladowac w interes , to polecam. Wlasnie spojrzalem na strone i widze zmiany! Jest jakas green area i bronze. Ciekawa sprawa. Pierwszy raz widze takie rozwiazanie. Jezeli jednak te dwie opcje Cie nie interesuja , a tylko trybunka , to mozliwosci hmmm nie sa az takie zachwycajace. Jak wydajesz juz wiecej kasy , to polecalbym zadaszenie - np. trybuna Silver 3 takie posiada (albo posiadala , ale nie wygladalo mi to na prowizorke). Ale czy jest to jakas swietna opcja? Siedzialem tam przez pewien czas i zbyt podekscytowany nie bylem :wink: Gold 2 chyba jest lepsze od Gold 1 , trybuna przy prostej startowej jest stosunkowo kiepska jak na trybune przy prostej startowej :D Obecnie cena wynosi 400 euro hmmm....Gold 7 jest o 45 euro tansza , nie ma zadaszenia , ale widok bardzo dobry. Aczkolwiek i tak wrazenie gorsze , niz z nawrotu na Hockenheimie. Czy trybuny przy Eau Rouge sa warte ceny? Z tego co widze , wiekszosc biletow na nie jest juz wyprzedana , ale to sie tyczy tylko biletow promocyjnych , bo cos nie chce mi sie wierzyc , ze juz tylu chetnych na wyscig sie znalazlo. Generalnie rzecz biorac , gdybym mial wybierac , to:
- albo wzialbym zielona strefe , od soboty praktycznie stalem przy prostej Kemmel , jest to dobry punkt do ogladania wyscigu , bez super efektow dzwiekowych , ale za to z manewrami wyprzedzania i telebimem , a takze latwoscia znalezienia dobrego miejsca. Cena rowniez jest jak na razie niska. To , co mozna obejrzec z innych punktow , zrobilbym w piatek.
- jezeli nie ta opcja , to szarpnalbym sie na trybune Gold ale tylko zadaszona , bo wtedy jest sens wydawac te pieniadze. Naprawde pogoda tam jest wyjatkowo zmienna i bez deszczu raczej sie nie obedzie.
- ewentualnie sprawdzilbym trybuny Silver z zadaszeniem i wzial jakas , kosztem gorszych wrazen
- dokonalbym innego wyboru :wink:
Ale nakrecilem. Jak masz jakies pytania , to chetnie odpowiem 8)

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, o 22:51 
.
1) Tylko Gold są chyba zadaszone.

2) Lepiej green, czy lepiej bronze ?

3) Link : żeby nie szukać http://www.spagrandprix.com/

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2007, o 23:08 
.
Jako, że to będzie mój pierwszy wyjazd na GP, trybuna "zielona" i tak będzie dla mnie wielkim przeżyciem. ;)

Właśnie sprawdziłem link Sancheza, i różnica w cenie między green i bronze nie jest duża, więc jednak warto się zastanowić.

P.S.
Czy dla trybuny zielonej są przewidziane telebimy?

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2007, o 08:58 
.
Kurka z tym green a bronze to dobre pytanie. Otoz sprawa wyglada tak: dla green jest tylko 1 strefa , ale za to baaaardzo spora , jest to takie , na ktorym moze sie pomiescic cala masa kibicow. Telebim rowniez bedzie , za moich czasow byly nawet 2. Wyscig z tej perspektywy oglada sie calkiem przyjemnie , aczkolwiek bez rewelacji. Zeby dokladnie zwiedzic tor mielibyscie wowczas piatek. Strefa Bronze natomiast oferuje kilka miejsc , ale tylko zakret Blanchimont jest OK - tyle ze tam nie telebimu , wiec odpada. W innych miejscach co prawda sa ekrany , ale nie zobaczycie zbyt wiele interesujacych wydarzen , ponadto te wzgorza juz nie sprawiaja wrazenia tak "pojemnych" i dogodnych do usadowienia sie jak przy prostej Kemmel. Jezeli juz mialbym wybierac swoje miejsce , to byloby ono tuz przed szykana Fagnes , z tego co widze jest telebim i dosc duzo miejsca (wczesniej stala tam trybuna). Wyscig wolalbym jednak obejrzec ze strefy green. A czy nie istnieje mozliwosc , ze posiadacz biletu na bronze , moze wejsc na green? Jezeli tak , bralbym bronze. Jezeli nie...hmmm kupilbym oba :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2007, o 09:13 
.
Jest jeszcze taka opcja, żeby zaliczyć testy w lipcu i się dokładnie rozejrzeć. Co prawda wtedy już bilety nie będą ze zniżką (12,5%) i pewnie część już będzie wykupiona, ale to chyba będzie optymalne rozwiązanie.

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2007, o 12:58 
.
Witam
Wybieram sie w tym roku na GP Beligii, szukam informacji jak sie ksztaltuja ceny noclegow. Rok temu bylem na Wegrzech i tam mozna bylo spokojnie nie za duze pieniadze zatrzymac sie w domach prywatnych ludzi. Czy w Belgii tez jest podobnie?

Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2008, o 19:53 
.
plan imprezy 2008:

czwartek: pit lane otwarte dla posiadaczy likendowki

piatek:
8:45 - 9:15 formula bmw - trening
10:00 - 11:30 formula 1 - trening
12:00 - 12:30 GP2 - trening
14:00 - 15:30 formula1 - drugi trening
16:00 - 16:30 GP2 - kwalifikacje
17:00 - 17:45 superpuchar porsche

sobota:
9:55 formula bmw - kwal
11:00 f1 - trening
12:25 porsche cup - kwal
14:00 f1 KWALIFIkACJE
16:00 GP2 pierwszy wyscig
17:30 formula bmw - pierwszy wyscig

niedziela:
9:15 formula bmw - drugi wyscig
10:30 gp2 - drugi wyscig
11:45 supercup porsche wyscig
12:30 f1
14:00 f1 - WYSCIG

sporo tego. zapowiadaja sie ciekawe 3 dni na torze, chyba ze deszcz da sie we znaki....

But all the drugs in this world
won't save her from herself

Tytuł:
PostNapisane: 21 sie 2008, o 23:28 
.
A mozesz zapodac jakies zrodlo skad ten plan imprezy zapodales? W emailu jaki dostalem ze spagrandprix nie ma zadnej mowy o pitlane walk w czwartek, a to jest dla mnie bardzo istotne bo bede tam juz w czwartek rano? Pytalem mailem organizatora o to, ale mi nie odpowiedzial. Druga rzecz to czy ktos sie orientuje o ceny i dostapnac pol namiotowych. Na http://www.circuitspafrancorchamps.be/ za 40 metrowy kawalek gleby z woda i kiblem chca 150 euro za weekend. Jesli tak to ma wygladac to chyba ich poj****. Ma monzie rok temu placilem 45 euro.

Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2008, o 08:27 
.
rozklad jazdy przyszedl razem z biletami, co do namiotu to mam na kempingiu "Eau Rouge" za 55 euro z samochodem od srody do niedzieli... chociaz licze sie z tym, ze cena moze ulec zmianie i moze wyjsc ciut drozej. na forach wyczytalem, ze to jeden z fajniejszych kempingow ... l i n k

EDIT: dostepnosc sprawdzasz na stronie, wysylasz formularz, przfaxowujesz i dla pewnosci potwierdzasz mailem... koles odpisuje i rezerwacja gotowa, platnosc na miejscu

EDIT2: kamping jest od czwartku, sroda w holandi u znajomego :)_

Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2008, o 18:53 
.
sorki, nie czytalem calego tematu ale mam takie pytanie, czy mozna jeszcze kupic bilety? myslicie ze udaloby sie jeszcze zorganizowac caly wyjazd?

Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2008, o 19:17 
.
Teraz bilety juz mozna kupic tylko na torze. Sporo z nich jest jednak wyprzedanych. Zobacz sobie na spagrandprix.com

Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2008, o 09:25 
.
krótkie podsumowanie wyjazdu l i n k

Ostatnio edytowano 18 wrz 2008, o 12:49 przez lightstone, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2008, o 22:25 
.
Moja galeria w wersji beta znajduje sie tutaj http://f1-drivers-autographs.com/index.php?sec=6&id=12. Polecam, zwlaszcze ze udalo sie dostac do paddocku w czwartek i wieczorem w niedziele. Update bedzie za kilka dni jak dostane wiecej zdjec.

Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2008, o 01:03 
.
Fajna galeria i pewnie fajne wspomnienia, ja jeszcze nie miałem okazji wybrać sie na taką imprezę. Nie wiedziałem że Chuck Norris wspiera BMW.

Tytuł: Re: GP BELGII
PostNapisane: 7 kwi 2009, o 19:26 
moderator
Wybiera sie ktos w tym roku? Ja najprawdopodobniej bede.

Tytuł: Re: GP BELGII
PostNapisane: 1 maja 2009, o 10:12 
.
Witam.

Jako ze bylem na GP Belgi w 2008 podziele sie swoimi doswiadczeniami.

Jestem ze Swinoujscia i do Spa mielismy do pokonania okolo 800km, trasa bardzo szybko poszla bo 90% to niemieckie autostrady, belgijskie drogi wygladaja juz podobniej do naszych. Przyjechalismy w srode po poludniu, nie mielismy zarezerwowanych noclegow, bilety kupilismy na allegro. Wokol toru jest kilka kampingow, my wybralismy Camping na Eu Rogue, naprawde polecam bo we wrzesniu wialo strasznie i na nieoslanietych kampingach bylo zimno, Eu Rogue jest jakby w dolinie i osloniete dookola, nie wszystkie kampingi maja prysznice i kible na stale, na Eu Rogue są i prysznice (zawsze byla ciepla woda) i kilka calkiem znosnych toalet, jakies zlewy do zmywania itp. stol do ping-ponga, sklepik z jedzeniem i piwkiem, papierosami TV itp. cena bardzo przyzwoita za 5 noclegow (od srody do poniedzialku - noc po wyscigu tez jest wliczona) kosztowalo okolo 60E za 25E wiecej mozna dostac miejsce w poblizy skrzynki z pradem i sie tam podlaczyc.
Na tor idzie sie z kampingu okolo 20min., naprawde warto miec rolki lub skladany rower bo samochodem nie wiedziemy (szlabany, blokady itp.) po za tym na torze jest wiele sciezek i rownych chodnikow po ktorych wygodnie i szybko mozna sie przemieszczac po calym torze. Tor jest rozlegly i w gorach mozna sie zmeczyc chcac go obejsc i zwiedzic.

Jak to we wrzesniu warto cieplej sie ubrac, male butle z gazem i gotowe puszeczki z zupa lub herbata na torze byla czesto naszym marzeniem. Browar w miare tani w sklepach, generalnie ceny te same co u nas moze 10% wiecej. Na torze jest juz drogo 2,5E -najtansze piwko.
Nie ma problemu z wniesieniem piwka na tor, nikt nas nie sprawdza co mamy w plecakach. Miejsca sporo do ogladania, mielismy bilety weekendowe na tzw zieloną trawkę, warto w piatek wpasc na treningi popatrzec gdzie najlepiej widac i znalezc miejsce dla siebie na wyscig. W dzien wyscigu obowiazkowo trzeba byc okolo 10:00 na torze inaczej ciezko bedzie stac przed innymi, warto miec skladane krzeselko, bo siedzac na ziemi niewiele zobaczymy. Ogolnie trzeba sie nachodzic i troche rozpychac zeby zajac dobre miejsce przed TV.

Za kilka dni jedziemy do Hiszpani, opisze co tam widzielismy.

pozdrawiam

do zobaczenia na torze

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona   1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1