F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 19 gru 2018, o 15:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: BILETY AUSTRIA 2003!!!
PostNapisane: 7 mar 2003, o 21:20 
.
Heja,

Zakladam oddzielny watek, bo kurcze cos nie ma zbiorowego odzewu na propozycje. Albo kupujemy razem bilety wysylka, albo nie. Eddie nie wiem czy bedzie w stanie kupic je po drodze do Austrii, ale jezeli sie tak bedziemy streszczac to kupowanie tego po terminie 15 marca jest bez sensu bo wtedy rownie dobrze mozna kupic sobie je pod torem (mowa o trawce)... Odpiszcie jak najszybciej jaka Wam odpowiada forma zakupu biletow i gdzie kto chce sie wybrac (wszyscy na trawe?)

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2003, o 21:48 
.
Kurde no i mam dylemat bo właśnie napisałem co by Eddie zakupił. Mnie jest wszystko jedno jak się to załatwi byleby bileciki były. Dostosuję się do większości.

Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2003, o 21:54 
.
Na pewno nie kupię po drodze, bo w sobotę jest nieczynna kasa, ale mogę zamówić, wysłać kasę przelewem i przyślą nam bilety.
Trzeba pamietać, że wysyłka to 25 Euro, 13 spedycja i 12 koszt przelewu.
Zaoszczędzamy na bilecie 6 Euro (dla dorosłego, 3 dla zniżkowego biletu) tytułem rabatu.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 12:31 
.
Byłem za tym żeby je zamawiać przed 15 marca, ale kempa mnie przekonał że stojące bez problemu kupimy w kasach na torze, tak wiec wobec braku zainteresowania (musi być więcej tych biletów żeby zamawianie się opłaciło) kupimy je chyba dopiero na GP. Teraz już praktycznie dogadać się tylko o transport...

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 14:59 
.
ja mam przelewy za darmo tzn. operacje placenia karta w necie nie ejst pobierana zadna oplata. 25 euro nie wiem skad Ci sie Eddie wzielo? Na stronach masz napisane 13 euro... I to jest jedyny koszt. Tak wiec jak chcemy sie za to brac przed 15 marca to musimy teraz zdecydowac do kogo przelewamy i co zamawiamy- mamy jeszcze 7 dni przelew w poniedzialek wyslany idzie jeden dzien i nastepnego mozna juz zamawiac. Pytanie tylko jak chcecie to rozwiazac. Jezeli przesylka bylaby adresowana na moj adres to prawdopodobie (nie jestem pewien) moglbym ja wyslac poczta za posrednictwem Strazy Granicznej do kazdego z Was (bez placenia dodatkowo poczcie za ubezpieczenie przesylki!! bo nie odwazylbym sie wyslac zwyklym listem czegos co jest warte tyle kasy)... piszcie co i jak... tak zeby w poniedzialek bylo wiadomo co i jak.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 15:08 
.
Oki, to jak co to na mnie mozecie liczyc. Proponuje kase wyslac do kempy. Dla mnie bylby bilecik stojacy na 3 dni.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 17:02 
.
ja tez biore trawe na weekend.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 17:51 
redaktor/moderator F1ultra
Ok Kempa też Ci wyślę kasę - i też biorę trawkę na cały weekend, tyle że po zniżce tzn. z upustem 50% dla tych <18 lat.

Fox Mulder

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 18:12 
.
No to ja także się dołączam

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 19:12 
.
O qrde, muszę kasę w takim razie wysupłać... :wink:
Aaaaa taaaam, najwyżej tego merola kupię miesiąc później :wink:

Czy wysyłać ci walutę na konto walutowe, czy złotówki na złotowe, i po jakim kursie :)5

Proponuję żebyś wziął na siebie koszty przesyłki 13 Euro (na razie), a my oddamy ci to, jak się spotkamy.

Tak więc - dla mnie 1 bilet normal i 2 ulgowe:

1x124=124
2x 62=124
---------------------
RAZEM 248 EURO

Z wysyłką biletów do nas to się nie spiesz, imprezkę ultrową się w W-wie zrobi, to odbiorę osobiście :D

P.S. Oczywiście rozumie się, że wszyscy biorą bilety na weekend, na trawkę, i zajmujemy miejscówki za Remus przy telebimie :D :D :D
Tam 100 metrów obok jest knajpka z piwem (też) :wink:

Ostatnio edytowano 8 mar 2003, o 19:19 przez Eddie, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 19:14 
.
Kempa, te 12 Euro to mniej więcej koszt przelewu - pisałem przecież,
u mnie w PKO BP biorą za eurotransfer niecałe 50 PLN :(

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 19:31 
.
EDDIE napisał(a):
Kempa, te 12 Euro to mniej więcej koszt przelewu - pisałem przecież,
u mnie w PKO BP biorą za eurotransfer niecałe 50 PLN :(

a te 25? :-) co do tych 13 euro- wolalbym zeby kazdy zrobil + 2-3 E by na moim koncie bylo troche wiecej niz troche mniej :) Osobiscie mam 560 pln teraz na koncie wiec jezeli zaplacimy okolo 520 to te 13 euro tam nawet nie bedzie :-)) A zaraz jak tylko zaksieguja operacje przeleje wszystkim spowrotem kaske. Na szczescie mam za free transfery :-)

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 19:54 
.
No to dodajmy do biletu 2 Euro, do ulgowego 1Euro, akurat wyjdzie ile trzeba.

25=13+12 :)

P.S. Co z kontem :)5

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 21:31 
No wiec sprawa wygląda tak, są dwie opcje kto zamawia bilety. Eddie albo Kempa (Przemek). Konto Przemka ma osobliwy sposób tego po jakim kursie jest rozliczana transakcja, tzn. zamiast od razu z EURO na PLN to walą przez dolary: EURO => USD => PLN. Zresztą Przemek dokładnie opisał problem w mailu do wszystkich zainteresowanych wyjazdem więc nie będę się powtarzał. Chcę tylko zawiadomić, iż z przeliczników walutowych "na dzisiaj" ( http://www.xe.com/ucc/ czy onet; a wiadomo że kursy gdy będziemy przelewać nie zmienią się tak gwałtownie - zmiany na gorąco będą minimalne) doszliśmy z Przemkiem do wniosku że strata tego przejścia dolarowego przy całej sumie biletów (5x124 + 3x62) wyniesie nie więcej niż 10 PLN. Eddie nie ma tego pokrętnego przeliczania na swoim koncie ale u niego biorą opłatę 50 PLN za eurotransfer. Przemek ma transakcje za free. W sumie to te 50 PLN (a raczej 40) to niewiele, tym niemniej piszcie wszyscy co Wy o tym sądzicie. Ja wychodzę z założenia że opcja z Przemkiem jest 100% bardziej opłacalna i nic nie ryzykujemy, ale jak mówię - te 50 PLN przy całej kwocie wyjazdu mi nie gra roli więc w razie czego się dostosuję. Robur? Jacky? Tif?

Fox Mulder

PS: Jeden bilet normalny na trawkę wychodzi mi ok. 540 PLN (ulgowy 270 PLN) + 10 PLN bo tyle bierze stronka za zamówienia bilecików

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 22:00 
.
Małe sprostowanie.
Koszt przelewu to 45 PLN za całą kwotę, czyli przy 7 biletach to 6,43 PLN od łba.

Ustaliliśmy z Przemkiem, że w poniedziałek rano on dowie się dokładnie co do złotówki ile kosztuje u niego w banku 1 EURO przy operacji przelewu. Ja także się dowiem, bo kurs w poniedziałek może być różny. z tym, że u mnie kurs mnoży się przez 124 Euro i wychodzi ile w PLN kosztuje bilet plus te 6,43 PLN za przelew.
Śmiem twierdzić, że jeśli mbank przelicza najpierw na USD, a potem z USD na EURO, to wyjdzie sporo drożej, ale zobaczymy.
Jeśli Przemkowi powiedzą, że nie wiedzą ile dokładnie obciążą konto za 1 EURO na daną chwilę, to oznaczać to będzie, że kręcą i ja w to nie wchodzę, bo nie wyobrażam sobie kupować coś, za co nie będę wiedział ile zapłacę. Pieniądz to towar jak każdy inny.

W poniedziałek po południu/wieczorem ogłaszam obowiązek podjęcia decyzji co robimy, wersja tańsza i w 100% klarowna przejdzie dalej, to proste. Tak więc Panowie zainteresowani tematem - zajrzyjcie wieczorkiem do tego wątku, plz.

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 22:06 
Ok Eddie obadaj z Przemkiem co i jak i jutro ostatecznie zdecydujemy. Ale będzie bal!!! (na A1) :)21

Fox Mulder

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 22:13 
.
Czy wiecie, że tylko 71 dni do Austrii pozostaje :)5

Do wyjazdu tylko 68 dni :D

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2003, o 22:22 
Już dawno się napaliłem na maxa: fani z całej unii, nasza ekipa z ultry, tysiące namiotów, śpiewy, pifko, atmosferka no i qrde wyścig live - F1 reality show :)23

Fox Mulder

Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2003, o 12:14 
.
Witam szanownych Fanów!!! Dopiero kilka dni temu dotarłem na to Forum i widzę że rześko zabieracie się do wyjazdu na A1. Ja mam nadzieję, że w tym roku też się tam pojawię z paroma ludźmi, więc jak będzie bliżej to proponuję umówić się na jakieś spotkanie na miejscu i małe gadu gadu oraz wspólne pifko!!! ponieważ dotychczas bywałem na Hungaro to nie mam żadnych informacji o A1 i spanku na miejscu w pałatkach. Jak coś na ten temat wiecie to się podzielcie;;; Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 10 mar 2003, o 18:48 
.
YOGI napisał(a):
Witam szanownych Fanów!!! Dopiero kilka dni temu dotarłem na to Forum i widzę że rześko zabieracie się do wyjazdu na A1. Ja mam nadzieję, że w tym roku też się tam pojawię z paroma ludźmi, więc jak będzie bliżej to proponuję umówić się na jakieś spotkanie na miejscu i małe gadu gadu oraz wspólne pifko!!! ponieważ dotychczas bywałem na Hungaro to nie mam żadnych informacji o A1 i spanku na miejscu w pałatkach. Jak coś na ten temat wiecie to się podzielcie;;; Pozdrawiam

Witaj- pewnie na jednym polu namiotowym sie rozlozymy :) bedzie wieksza ekipa :)) O ile pod namiot jedziecie? A swoja droga to tez bywalem tylko na Hungaro, ktore w tej chwili znam jak wlasna kieszen i raz na Hocki :D.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1