F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 16 paź 2018, o 10:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kierowcy na podium
Lewis 23%  23%  [ 7 ]
Bottas 23%  23%  [ 7 ]
Daniel 7%  7%  [ 2 ]
Vettel 20%  20%  [ 6 ]
Kimi 13%  13%  [ 4 ]
Max 0%  0%  [ 0 ]
Perez 0%  0%  [ 0 ]
Massa 3%  3%  [ 1 ]
Ocon 3%  3%  [ 1 ]
Alonso 7%  7%  [ 2 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
 Tytuł: GP Azerbejdżanu 2017
PostNapisane: 21 cze 2017, o 15:54 
.
Cytuj:
Kwalifikacje – 15:00
Wyścig – 15:00

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tytuł: Re: GP Azerbejdżanu 2017
PostNapisane: 22 cze 2017, o 16:45 
moderator
Pogodowo nudnawo, oby coś się działo na torze... -> https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6263914818

PostNapisane: 23 cze 2017, o 23:08 
.
Hmmm, coś tak jakoś sporo żółtych flag było dzisiaj. I nawet czerwone.

RedBulle szybkie w piątek. Ciekawe. Czyżby wyjątkowo im pasował ten tor, czy srebrni i czerwoni maskowali się ;).

Mak Ferdka znowu się spsuł, ale zdaje się tym razem to nie silnik. A jaka prędkość jego Maka na linii mety :)_

PostNapisane: 24 cze 2017, o 09:28 
moderator
Chyba zaskakiwała ich przyczepność, sporo przestrzeliwali zakrętów, nie mogli odnaleźć punktów hamowania, a tam ciasno ;) Może się jeszcze sporo dziać.

PostNapisane: 24 cze 2017, o 19:29 
.
Piorunujące tempo Lewisa i Bottasa. Nie spodziewałem się, że Mercedesy będą startowały z pierwszej lini. Bardziej obstawiałem na tym krętym torze
Ferrari z kompaktowym rozstawem osi. Williamsy się podniosły, szczególnie Kanada chyba pozytywnie wpłynęła na Młodzieniaszka. Force India super.

PostNapisane: 24 cze 2017, o 22:19 
.
Kwal pokazał przewagę na tym torze bolidów napędzanych silnikiem Mercedesa. W czołowej dziesiątce znalazła się cała szóstka, a przewaga fabrycznych Merców wyjątkowo duża jak na ten sezon. Lewis pozamiatał.

Zastanawia mnie Ryszard, bo zaczyna pomału odstawać od Maksa nawet w kwalifikacjach i coraz częściej popełnia jakieś błędy.

PostNapisane: 25 cze 2017, o 09:16 
moderator
Ryśka szkoda, coś peka i jeszcze ta pechowa ściana... masakra, że akztak mocno...
Prawdopodobnie nei będzie mnie dziś na czacie, bawcie się dobrze.

PostNapisane: 25 cze 2017, o 11:57 
.
michon1 napisał(a):
Williamsy się podniosły, szczególnie Kanada chyba pozytywnie wpłynęła na Młodzieniaszka.

Patrząc na to jak prowadził się Williams Massy, to nie nazwałbym tego podniesieniem się. Na papierze oba Williamsy faktycznie dobrze wypadły, ale IMO z Mercedesem w pakiecie stać ich było na dużo więcej. Tak fatalnie ustawione nie były chyba nawet Hispanie czy inne Dziewice gdy przemykały pędem przez historię Grand Prix. Coś złego dzieje się z tym zespołem lub ich kierowcy nie potrafią ogarnąć tematu - co w sumie jest mocno dziwne w przypadku tak doświadczonego kierowcy jak Felipe.

Generalnie ten tor sprawia duże problemy wszystkim zespołom, ale oto właśnie chodzi. Taka powinna być F1, trudna i nie wybaczająca błędów. Podoba mi się pomysł na tę imprezę :)2

PostNapisane: 25 cze 2017, o 16:23 
.
Wow... ciężko cokolwiek po takim wyścigu napisać.

Kierowcy na podium mieli mnóstwo szczęścia dzisiaj, ale jak dla mnie oddublowywanie się pod SC jest bez sensu, bo Bottasa tam nie powinno być.

PostNapisane: 25 cze 2017, o 16:33 
.
Tak doświadczony kierowca jak Vettel powinien bardziej panować nad swoimi nerwami. W głupi sposób stracił zwycięstwo. :roll:
Po wczorajszych kwalifikacjach zastanawiałem się czy nie odpuścić sobie wyścigu i całe szczęście , że tego nie zrobiłem. Emocje do ostatniego metra. :)2

PostNapisane: 25 cze 2017, o 16:43 
.
Vettelowi na ten gotujący się durny łeb powinni założyć jakiś zawór upustowy. Gwizdem tego zaworu by zagłuszał własny samochód. Jak można robić takie głupoty? Moim zdaniem powinny być dalsze konsekwencje tego zachowania, wykraczające poza S&G. To jest ten moment, kiedy należy ukrócić to jego wrzenie. Tym bardziej, że jego zdaniem nie zrobił nic głupiego. Wstyd, panie WeltMaister(-ek).

Lewis? Chłop stracił w moich oczach za otwarte dopominanie się pomocy od Bottasa. To było zupełnie zbędne, a jednocześnie pokazuje czego wymaga od zespołu i co pewnie jednak po cichu dostaje.

Gratulacje dla Strolla.

PS: Czekam na Ilonę. :D

Ostatnio edytowano 25 cze 2017, o 20:46 przez McLfan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 25 cze 2017, o 16:50 
.
piku napisał(a):
Wow... ciężko cokolwiek po takim wyścigu napisać.

Pora na klasyka:

"Anything happens in Grand Prix racing and it usually does."
-Murray Walker.

PostNapisane: 25 cze 2017, o 17:33 
.
Świetny wyścig, jak dla mnie najlepszy po Kanadzie. Tyle się działo, że szok. Nawet podczas Safety Car dochodziło do walki na koło i otarcie
pomiędzy dwoma pretendentami do końcowego mistrzostwa ;) Bottas miał super wyścig gdyby nie kolejne niepotrzebne "starcie" z Kimim.
Force India ma trudny okres wśród kierowców. Po cichu myślałem, że po zatrzymaniu wyścigu uśmiech Daniela wróży mu dobrze. Tak też się
stało. Lace pozytywnie mnie zaskoczył. Wykorzystał swoją życiową szansę na podium i jej nie zmarnował. Walka o 2 pozycję jak w wyścigu
kolarskim podczas sprintu ;) Alonso dosyć dobrze i są pierwsze upragnione punkty dla McLarena ;) Wszystko się dobrze potoczyło niektórym :)

PostNapisane: 25 cze 2017, o 17:38 
.
McLfan, a głupoty Hamiltona już tutaj nie widzisz ? Przecież to on był przyczyna, on spowodował kolizje na własne życzenie. Szkoda, że Vettel tak łatwo daje się sprowokować i sam na tym traci, ale chyba można zrozumieć jego zdenerwowanie gdy ktoś celowo robi takie rzeczy. Chociaz był ofiara prowokacji poniósł konsekwencje za dwóch, pytam sie gdzie kara dla Hamiltona za to co zrobił.

PostNapisane: 25 cze 2017, o 18:21 
.
Choć czytam forum regularnie, to wieki się tu nie logowałem, ale po takim wyścigu...

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to fakt, że w ciągu całego wyścigu w pierwszej piątce przewinęło się większość kierowców. Kiedy już człowiek myślał, że wygląda to niespotykanie, to nagle pojawiało się jeszcze bardziej zaskakujące nazwisko.

Szkoda mi Kimiego. Naprawdę dobrze wystartował, a później świetnie zaatakował Bottasa. Ale od tego momentu zaczęły się jego kłopoty i kiedy już wydawało się, że wraca do gry, to pęknięta opona załatwiła temat.

Lewis i Sebastian. Głupi i głupszy. Jeden cwaniak, a drugi nerwus. Załatwili sobie wyścig. Kto wie, czy byłaby czerwona flaga, gdyby nie kolejne fruwające części od Ferrari.

Lance i Ricciardo pojechali skutecznie i wykorzystali fakt, że faworyci wycinali się w pień.

Brawo dla Valtteriego za pogoń do samego końca (miał też dużo szczęścia).

Max - seryjny pechowiec.

Alosno rozbawił mnie tekstem, że "można było wygrać ten wyścig";)

Generalnie na całym torze i na wszystkich pozycjach toczyła się walka, przez co na nudę nie można było narzekać. Oby tak dalej!

PostNapisane: 25 cze 2017, o 19:51 
.
Ilona napisał(a):
McLfan, a głupoty Hamiltona już tutaj nie widzisz ?

Ja nie widzę, sędziowie nie widzą, telemetria nie widzi. Widzisz Ty i Vettel. Wg telemetrii właśnie Hamilton nawet nie odjął do końca gazu, co więcej, robił w tym miejscu dokładnie to samo przed startem każdej z dwóch neutralizacji.

Podsumowując, nie pierwszy raz Vettel się podpalił, potem zachował się jak baran, a potem jak zwykły cenzura. ;)

PostNapisane: 25 cze 2017, o 20:32 
.
I na koniec, dzięki głupocie Mercedesa (z tym zagłówkiem) i tak przyjechał wyżej od Hamiltona.

Liczę jednak na to, że w końcu to głupie szczęście Zebastiankowi się wyczerpie.

Powinien stulić pysk i cieszyć się, że i tak zyskał w klasyfikacji zamiast jeszcze buńczucznie rozpowiadać światu, że on nie wie za co kara. Strażnik Teksasu samotnie wymierzający sprawiedliwość się znalazł...

Oby ta sprawa nie miała jeszcze swego końca, bo widać, że wystarczy trochę poliderować i sodówka wraca ze zdwojoną siłą.

Ilona - tyle razy pisałaś jaki to Twój idol dojrzały a z Muzina dziecko - dzisiejsza sytuacja dobitnie to pokazała :D

A zwalanie winy i chęć ukarania Hamiltona za to, że Vettel się zwyczajnie zagapił lub podpalił to naprawdę numer weekendu :D

PostNapisane: 25 cze 2017, o 20:57 
.
Lewis wiedzial co robi... Vettel do psychologa... Niski poziom zachowania. Jezeli przegra mistrza to na wlasne zyczenie takim zachowaniem.

w glowie tylko jedno:

PostNapisane: 25 cze 2017, o 21:10 
moderator
To GP Zapisze sie złotymi głoskami w historii F1, nie tylko dlatego, że to pierwsze GP Azerbejdżanu hehe!
Się działo... chwilami jak na playstation hehe gdyby SV zachował zimną krew, to by to wygrał i tylko LH miałby karę ;)
Sensacyjny wyścig! :D
I znów kiedyś nudne tory teraz robią się ciekawsze... ktoś to tutaj pisał ;)

I Rysiu wygrał hehe! ;)

PostNapisane: 25 cze 2017, o 22:59 
.
Picie z buta to już klasyk, wiedziałem, że Stroll dostanie łyk w nagrodę :)
Vettel i Hamilton jak amatorzy dzisiaj, dwie gorące głowy, sytuacja co raz bardziej napięta - druga część sezonu będzie jeszcze ciekawsza! :)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1