F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 20 sie 2019, o 16:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Po GP Malezji 2011
PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:28 
.
Stało się coś, że nie ma jeszcze tematu? Chciałem sobie poczytać komentarze, a nie mogę. :P

Niezła historia z kierownicą Petrova. Podskoki podskokami, ale ostatecznie to przecież on ją po prostu ... wyrwał ...

Tytuł: Re: Po GP Malezji 2011
PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:29 
.
Wszyscy sie boja Rafsena ze zbanuje.....moze dalej oglada wyscig:)

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:30 
.
Zaje wyścig. Chociaż nie lubię lotnisk. Dynamiczny do tego stopnie, że trzymałem 2h mocz w pęcherzu, bo nie chciałem niczego stracić.
Świetny start Lotusa. Szczerze nie za bardzo rozumiem tego przetasowania stawki po pierwszej zmianie i tego jak Heidfeld spadł z 2giego miejsca gdzieś daleko za Hamiltona.

Vettel - standard. Ciężko cokolwiek powiedzieć o kierowcy, kiedy po kilku okrążeniach zawodnik ma 7 sek przewagi i po prostu jedzie swoje. Nie było stresu, nie było błędów, więc OK. Myślę, że będzie przez najbliższe lata wypychaczem, smutku po micie Schumachera. On + samochodzik, mają wygrywać, a reszta stawki, zajmie się dostarczaniem emocji. Nie mniej jechał bezbłędnie i szacunek za to.
Webber- przeciętnie, chociaż wyprzedzenie Massy na końcu było piękne.
Alonso - zgodnie z oczekiwaniami strzelił w Hamiltona podczas wyprzedzania, na szczęście w tylne skrzydło, nie po oponach. To podcinanie to u niego standard.
Heidfeld - zasłużone miejsce.
Petrov - Świetny start, zaraz później fail. Jest lepiej niż w zeszłym sezonie, chociaż, bardzo często widać drobne błędy. Nie zgadzam się z "fachowcami" w studiu. Trochę przeginają. Lot i lądowanie, nie był powodem uszkodzenia drążka. Widać ewidentnie, że już wyjazd poza tor, wynikał z bardzo złej reakcji kół na skręt kierownicy. Swoją drogą, dobrze, że to nie Monaco.
Kobayashi - :)2
Schmumi- Zadziwia mnie co wyprawia. W środku stawki ewidentnie się nie odnajduje. Jego miejsce jest na przodzie, najlepiej kilka sekund przed innymi, żeby nikt go zbytnio nie naciskał.

Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 11:40 przez Sadomaczo, łącznie edytowano 6 razy

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:31 
moderator
Cóż to był za wyścig!!
Ileż emocji ileż walki na torze nawet jeszcze przed użyciem DRS, jakie pojedynki, jakie loty
No i ta groźba opadów... ja tyle na szybko pod wpływem emocji

Hehe aż dwa tematy się zrobiły ;)

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:34 
.
Dużo się działo, DRS daje, czasami za dużo moim zdaniem.

RBR ciągle poza zasięgiem, i nudne zwycięstwo, no ale jaki ma być, jak się jedzie z przodu.
Mclaren, coś nie tak ze strategią, ale są już blisko i jako jedyni cisną RBR
Ferrari, lepiej niż w qualu, ale Alo za bardzo chce.
Renault świetny start, przedłużony pit stop zaprocentował pod koniec, świeże gumy dały o sobie znać.

Reszta to tło, Merc fatalnie, momentami Lotus jechał podobnie ;)

ps. Czytałem podsumowanie na głównej i widzę że ktoś tu idzie tropem Polsatu

"....na trzecią siłę w stawce wyrasta Lotus Renault GP, niestety brakuje w nim Roberta Kubicy, aby mógł walczyć o zwycięstwa. Robert wracaj jak najszybciej."

Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 11:36 przez feels3, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:35 
.
Sadomaczo napisał(a):
.
Alonso - zgodnie z oczekiwaniami strzelił w Hamiltona podczas wyprzedzania, na szczęście w tylne skrzydło, nie po
oponach.

Aż tak wysoko nie leciał...

Jeżeli chłopaki z Renault będą tak dobrze startować to chyba nie muszę się martwić o wysokie miejsca w Q3 :wink: dawno chyba nie było tak świetnego startu dwóch kierowców z jednego zespołu.
Ale przez ten start Heidfelda Hamilton nie mógł bezpośrednio walczyć z Vettelem, chociaż jego przewaga i tak była zbyt duża, żeby się za nim utrzymać.

Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 11:36 przez don camillo, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:35 
1 ostrzeżenie
1 ostrzeżenie
Sansei napisał(a):
Cóż to był za wyścig!!
Ileż emocji ileż walki na torze nawet jeszcze przed użyciem DRS, jakie pojedynki, jakie loty

Dla mnie wrecz odwrotnie. Totalna nuda, i jak dobrze pojdzie to w polowie sezonu Vettel bedzie miszczem, przez co ogladalnosc spadnie o 50%.

PS. Za te wypowiedz zostalem zbanowany na WM, nie mogli zniesc, ze sie komus wyscig nie spodobal :)

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:36 
.
Na BBC trwa forum
http://lutbar.com/2010/09/14/chat-2/
ups, juz sie spsulo

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:40 
.
ma ktos filmik z onbordem pietrowa i felerna kierownica?
Wyscig ciekawy za wyjatkiem p1. Wentyl jest zdecydownie poza zasiegiem kogokolwiek. Przykro sie bedzie ogladalo taki sezon.

.
Dla mnie końcowy rezultat wyścigu był bardzo irytujący.

Alonso - mimo pewnych słabości Ferrari jechał kapitalnie. Z nie działającym DRS miał ogromną szansę na pudło, co przy obecnej formie czerwonych było by świetną zaliczką na dalszą część sezonu. Fakt Lewis borykał się z dosyć dużymi problemami - bo odkąd przesiadł się na twarde ogumienie jego tempo stało się mówiąc delikatnie niewystarczające (a szkoda bo jechał fajny wyścig). Podczas manewru wyprzedzania Alonso uszkodził przednie skrzydło i nie wiem czy Lewis mu w tym nie "pomógł". Wydawało mi się, że Lewis przyhamował, a Fernando nie zdążył odpowiednio szybko zareagować.

Fernando atakował pięknie, ale jak pokazała dalsza część wyścigu nieco więcej zimnej krwi i było by bezstresowe podium.

Vettel - bezcenne pytania o KERS gdy Lewis go dochodził. Szkoda, że McLaren stracił konkurencyjność bo liczyłem na ogromne emocje w czołówce.

Hamilton - kibicowałem mu od startu, ale cieszyłem się na koniec że jednak przyjechał za Alonso. Ich walka na torze dostarczyła największych emocji.

Heidfeld - czekał, czekał i się doczekał. Trzeba pogratulować, po świetnym starcie stracili w pit stopach, ale kontakt między Alonso i Lewisem umożliwił Renault zaliczenie drugiego pudła w sezonie.

.
Start Renault to miazga.......
Pietrov gdyby nie musial puscic lekko gazu za Ferrari i Nickiem (zanim poszedl do lewej) normalnie by objechal Vettela !

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:42 
.
Sadomaczo napisał(a):
Schmumi- Zadziwia mnie co wyprawia. W środku stawki ewidentnie się nie odnajduje. Jego miejsce jest na przodzie, najlepiej kilka sekund przed innymi, żeby nikt go zbytnio nie naciskał.

A co takiego strasznego wyprawial? Widac bylo, ze bolid jest wolny jak fura z weglem, co z reszta udowadnia pozycja Rosberga. Tylko na starcie byl w stanie powalczyc i zrobil to imo bardzo udanie.

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:43 
.
Pietrek http://www.youtube.com/watch?v=b1yrhxfC9iM

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:43 
.
wywrotowiec napisał(a):
Wydawało mi się, że Lewis przyhamował, a Fernando nie zdążył odpowiednio szybko zareagować.

Gdyby przyhamował, to Alonso zrobiłby "Kubicę na Trullim". ;) Po prostu skręcił w kierunku środka toru, Alonso był za blisko, by zareagować i bum. Coś w stylu właśnie Hamiltona atakującego Barichello w Brazylii w 2009 roku. ;)

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:47 
.
Tu masz po normalnemu http://www.youtube.com/watch?v=r4MGdJUL ... 4MGdJULCxw

a tu kontakt Alo http://www.youtube.com/watch?v=VtFZP8Te ... Y&index=22

Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 11:52 przez Lutbar, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:49 
.
Cytuj:

Bezapelacyjnie urwał fragment dolnego prawego płatu mocowania tylnego skrzydła, w bolidzie Hamiltona. Nie podbiło specjalnie bolidu Fernando, a to się najczęściej dzieje się, kiedy jest zaczepka o oponę. :wink:

Cytuj:
A co takiego strasznego wyprawial?

Zostawiał kupę miejsca po wewnętrznych. Kopcił oponami na dohamowaniach, aż w końcu zaliczył efektownie trawkę. Gdyby było mniej nerwowo skończył by wyżej.

Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 11:51 przez Sadomaczo, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:51 
moderator
ziw napisał(a):
Sansei napisał(a):
Cóż to był za wyścig!!

Dla mnie wrecz odwrotnie. Totalna nuda, i jak dobrze pojdzie to w polowie sezonu Vettel bedzie miszczem, przez co ogladalnosc spadnie o 50%.

PS. Za te wypowiedz zostalem zbanowany na WM, nie mogli zniesc, ze sie komus wyscig nie spodobal :)

Nie rozumiem, jak to nuda?! :)18 Oglądasz tylko lidera wyścigu? reszt - co za jego plecami, pojedynki o niższe pozycje to już dla Ciebie sienie liczą? Walka koło w koło? Co to musi być tylko o P1 walka....
Ja się z Tobą nie zgadzam ale każdy ma prawo do swego zdania.

A tak przy okazji to jaki wyścig wg Ciebie w ciągu ostatnich powiedzmy 5 lat nie był nudny, skoro tak? :>

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:54 
.
Pietrov widac zapomniaj ze tam sa monsuny i kanaly odplywowe sa wiekszych rozmiarow heh

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:55 
.
Sadomaczo napisał(a):
Cytuj:
A co takiego strasznego wyprawial?

Zostawiał kupę miejsca po wewnętrznych. Kopcił oponami na dohamowaniach, aż w końcu zaliczył efektownie trawkę. Gdyby było mniej nerwowo skończył by wyżej.

To chyba mial jakis wzmocniony model, bo wytrzymaly mu tylko samo co nie kopcacej reszcie.
Kobayashi byl wyraznie szybszy przez caly wsycig, a kolejni w kolejce byli Hamilton i Alonso, wiec nie bardzo wiem kogo mialby wyprzedzic. Zwlaszcza, ze jadacy mniej nerwowo Rosberg dojechal 20 sekund po nim.

PostNapisane: 10 kwi 2011, o 11:56 
.
Sadomaczo napisał(a):
Cytuj:

Bezapelacyjnie urwał fragment dolnego prawego płatu mocowania tylnego skrzydła, w bolidzie Hamiltona. Nie
podbiło specjalnie bolidu Fernando, a to się najczęściej dzieje się, kiedy jest zaczepka o oponę. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=wbdWfMQ_ ... page#t=45s

a ten dymek to skąd? Być może uszkodził Hamiltonowi także tylne skrzydło, ale jakoś nie potrafię tego dostrzec.

Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, o 11:57 przez don camillo, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1