F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl

Forum fanów Formuły 1 i czytelników F1ultra
Teraz jest 21 lip 2019, o 21:10

Strefa czasowa: UTC + 1


F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl”. „F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „F1ultra Forum: Formuła 1, GP2 i inne serie na www.f1ultra.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


F1 ultra - Formuła1 Forum Powered by phpBB © phpBB Group